lek. med. Paweł Michalski

Po dzisiejszej wizycie u doktora Michalskiego jestem bardzo rozczarowana. Doktor przeczytał opis z rezonansu i powiedział mi to co sama wiem. Wysłał na wizytę komercyjną do swoich kolegów ze STOCERu. Nie przepisał żadnego leku na bóle towarzyszące przepuklinie odcinka lędźwiowego. Zalecił kupno dexacu twierdząc, że to lek lepszy od dorety.... Ręce mi opadły. Żadnego leku rozluźniającego, przeciwbólowego, przeciwzapalnego, czegokolwiek. Zaczęłam wątpić w uprawnienia doktora. Internista więcej pomoże niż ten "specjalista". Dziś jestem załamana. Nie polecam nikomu tego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.

Dziś jestem załamana.
Nie polecam nikomu tego lekarza. Strata czasu i pieniędzy.

Nie polecam lekarza Ortopedy w tej placówce Dr Michalski. Poszłam z kolanami które są w złym stanie. Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej, jak mogę to leczyć lub jak by wyglądała operacja. Niczego się nie dowiedziałam. Lekarz nawet nie spojrzał na rezonans tylko przeczytał opis. Powiedział mi to co sama mu powiedziałam na początku wizyty. Zachowywał się jakby kompletnie nie wiedział o co chodzi, przez większość czasu milczał i się na mnie patrzył a na koniec usłyszałam żebym poszukała sobie innego lekarza. Zero kompetencji. Oczywiście 150zł musiałam zapłacić. Zmarnowany czas i pieniądze !

Wizyta została przełożona kolejny raz o rok. Łącznie czekamy na operacje już ponad dwa lata. Nikt nie potrafi określić terminu operacji, do nikogo nie można się dostac. Widocznie na NFZ nie można nic załatwić!

Widocznie na NFZ nie można nic załatwić!

Pan Doktor operował rękę moją rękę .Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako wspaniałego specjalistę .

Pan Doktor operował rękę mojego męża.Precyzja wykonania, uprzejmość, wspaniałe podejście do pacjenta.Bardzo duża wiedza medyczna ręka wykonana super.Bardzo polecam jako lekarza naprawdę z powołania.

Byłam operowana przez doktora w wieku 16 lat,dzięki niemu nie jestem dziś kaleką,mogę śmiało chodzić po ulicy.Mam dziecko,gdybym nie przeszła operacji mogłabym o tym pomarzyć.Jest opiekuńczy i troskliwy.Pamiętam jak w niedziele w stroju sportowym przyjechał do swoich pacjentów między innymi i do mnie.Pomagał mi wstawać.Zawsze uśmiechnięty z poczuciem humoru,postępował tak żeby zawstydzona nastolatka czuła się pewnie.Jestem zadowolona z usług,dzięki niemu jestem dziś prosta,bez garba i krótszej nogi.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi 500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo. Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług Za 10 minutową rozmowe w prostym gabinecie i bez jakiejś drogiej specjalistycznej aparatury 170 dolarów, to po prostu draństwo i żerowanie na nieszczęściu innych. To nie jest w porządku. Nie oceniam umiejętności ale choćby był cudotwórcą,i tak jakiś umiar powinien zachować. To chyba najdroższy w Polsce lekarz.

Pan Doktor jest nieprzyzwoicie drogi
500 złotych za wizytę, to nawet w ameryce byłoby dużo.
Trzeba nie mieć sumienia , żeby tak wywindować cenę takich usług

Polecam serdecznie moj syn operowany byl juz kilkanascie razy gdyby nie nasz kochany doktor syn byl by juz kaleka a narazie jest choroba ktora mozna powiedziec ze powstrzymana jest na okolo 80 procent dziekujemy serdecznie.

Pan doktor Michalski jest najlepszym ortopedą na świecie! ;) Byłam wcześniej w konstancjinie i na Lindeya, i tam mi mówili, że nie będą mnie operować bo już "nie bardzo jest co z tym zrobić". Pan Michalski obiecał mi natomiast, że może i całkiem mnie nie wyprostuje, ale przynajmniej na tyle, że jak będę w normalnym ubraniu to skrzywienia nie będzie widać... powiem więcej i nawet bez ubrania go nie widać! Jestem całkiem prosta! Oczywiście, że taka prywatna operacja dużo kosztuje (moi rodzice zapłacili 70 tysięcy), ale myślę, że efekty są ...

Pan doktor Michalski jest najlepszym ortopedą na świecie! ;) Byłam
wcześniej w konstancjinie i na Lindeya, i tam mi mówili, że nie będą
mnie operować bo już "nie bardzo jest co z tym zrobić". Pan Michalski
obiecał mi natomiast, że może i całkiem mnie nie wyprostuje, ale
przynajmniej na tyle, że jak będę w normalnym ubraniu to skrzywienia
nie będzie widać... powiem więcej i nawet bez ubrania go nie widać!
Jestem całkiem prosta! Oczywiście, że taka prywatna operacja dużo
kosztuje (moi rodzice zapłacili 70 tysięcy), ale myślę, że efekty są
warte każdej złotówki! Poza tym nikt inny, tak jak pan doktor nie
zajmował się mną po operacji. Przyjeżdzał 2 razy dziennie, dźwonił,
pomagał mi wstać i chodzić. Już po 3 dniach czułam się znakomicie. A
jak przyjemnie było patrzeć w lustro ;) Teraz, 5 lat po operacji
chodzę do doktora raz do roku na wizytę z nowymi zdjęciami
rentgenowskimi. I właśnie usłyszałam, po tylu latach mojej udręki i
chodzeniu po wielu lakarzach, że "nie muszę już się do niego zgłaszać
chyba że coś by się zaczeło dziać". Na moje pytanie co by się mogło
zacząć dziać, powiedział "no jakbyś ciąże planowała" ;)) mam dopiero
18 lat, więc pewnie nie szybko się do niego znowu zgłoszę. Nie mniej
jak już nastanie ten moment, to z pewnością nie pójdę nigdzie indziej!
Polecam wszystkim którzy stracili nadzieję!
Na wyjazd nad morze wydajecie 500zł, a na zdrowie wam szkoda?! Wstyd!

Pierwsza wizyta 500zł. Każda następna 300. Warto zapłacić, bo lekarz jest wspaniały. Ma super podejście i boskie poczucie humoru :)