lekarz Paweł Mielniczek

Neurochirurg

Nie pozwoliłbym mu kaca leczyć a co dopiero chorych pacjentów. Odrzuca telefony, nie odbiera. A do pacjenta i rodziny podchodzi jak do przedmiotów. Tak samo zresztą jak reszta lekarzy w MSWiA.

Jeden z niewielu lekarzy , o którym można powiedzieć ,że ma na uwadze dobro pacjenta. Miły , uprzejmy, fachowy jak również pomocny w codziennych zmaganiach pacjenta nie dość ,że chorobą to również sprawami administracyjnymi. Dziękuję Doktorze za pomoc mojej Mamie. Jest Pan WIELKI

Super lekarz. Bardzo miły i cierpliwy w stosunku do pacjenta. Polecam tego lekarza jeśli ma jakieś wątpliwości robi dodatkowe badania jakie trzeba. W pracy pan doktor spotkał się pierwszy raz z takim przypadkiem jak moja choroba i dał rade mnie wyleczy bez komplikacji.

jest ok. byl lekarzem prowadzacym mojej mamy na szaserow.

jest ok. byl lekarzem prowadzacym mojej mamy na szaserow.

Lekarz w 100% kompetentny, na pytania zadawane tysiąc razy odpowiada cierpliwie tysiąc i pięć razy, wyczerpująco tłumaczy cel i przebieg planowanego zabiegu, dokładnie i nie spiesząc się przeprowadził ze mną wywiad przed zabiegiem i zbadał, po czym zapytał jeszcze, "czy mam do niego jakieś pytania". Oczywiście z pokorą i uśmiechem wysłuchał mnie do końca i odpowiedział na wszystkie moje pytania, tak, że przed samą operacją nie miałam już żadnych wątpliwości, że jestem w rękach świetnego fachowca. Po zabiegu uczestniczył w "pionowaniu" mnie, starał się dość często pytać o moje samopoczucie, w dniu wyjazdu ze szpitala jeszcze przychodził kilkakrotnie tłumacząc dokładnie co mi wolno, czego nie, jakie dolegliwości jeszcze mogę odczuwać a co ma mnie niepokoić. A wszystko to CIERPLIWIE I DOKŁADNIE. Lekarz bardzo dobry, konkretny, cierpliwy, kompetentny, otwarty na pacjenta, wnikliwy, opiekuńczy, bardzo miły i sympatyczny jako człowiek. POLECAM W 100%. Dziękuję za fachową opiekę i pozdrawiam! Beata Z.

Taki własnie powienien byc lekarz, gdy trzeba cierpliwy i tłumaczący po 10 razy wystraszonemu pacjentowi o co chodzi w przypadku schorzenia.

lekarz młody,uczący się jednak bardzo zainteresowany stanem pacjenta

lekarz młody,uczący się jednak bardzo zainteresowany stanem pacjenta