lekarz Paweł Mocny

3,4
3,1
3,7
3,6

Brak czasu dla chorego,brak orentacji w orzecznictwie -bez poswiecenia czasu i wytlumaczenia choroby-n.p czy choa moze juz samodzielnie wszystko wykonywac-bez pytan i rozmow,bez oceny Onkologa neguje i stawia na swoim.Mam brak zaufania.Choroba mojej Zony tonowotwor zlosliwy-trzeba zabrac jej mozliwosci korzystania z grupy.Panie Doktorze Pan tez moze zachorowac-czego nikomu nie zycze.

Jak dla mnie super lekarz. Zawsze kieruje na badania jak coś jest nie tak. Nigdy nie odmówił przyjęcia mimo braku wolnych miejsc na rejestracji. Zawsze świadczy usługi lekarskie na wysokim poziomie. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

Witam serdecznie najlepsza decyzję jaka można podjąć u Pana doktora w gabinecie to zabrać dokumenty i przepisać się do innego lekarza rodzinnego. Tak jak ja to zrobiłem jakiś czas temu.

jest ok. anonim to bzdet. Bardzo dobry specjalista. Nie spotkałem się, aby nie skierował kogoś na badania. Wiedzę medyczną aktualizuje, co właśnie widać po skierowaniach na badania. Godny polecenia czego dowodem są wieczne kolejki.

w trakcie wizyty nie zadaje pytań, nie wytłumaczy co to za choroba,pisze leki i do widzenia. Czasami oprócz podstawowych badań krwi i moczu bardzo ciężko uzyskac jakiekolwiek skierowanie np na badania profilaktyczne kompleksowe.( przez 10 lat nie miałam tkich badań)Odczuwa się wrażenie jakby sam lekarz posiadał rentgen w oczach, a nowoczesna technika medyczna była dla wybranych.

Lekarz kompetentny, z sympatycznym usposobieniem wobec pacjenta.Jeśli zależy ci na kompleksowej obsłudze, polecam wizytę.

Słaby lekarz rodzinny, leczy sam bez skierowań, trzeba się prosic o badania krwi, moczu, usg, rtg. Osobę która choruje na nadciśnienie niemierzy go, często się spóźnia, a niedaj Boże jak pacjent się spóźni. Niepolecam tego lekarza