Rehabilitacja taka że koszty ogromne, same zabiegi żadnych ćwiczeń z pacjentem, jeszcze doktor mnie sztura i lekko popycha żebym szybciej szedł (powiedział śmiało), a ja z mamą i babcią o kulach ledwo trzymający się na nogach, ot cała rehabilitacja, odradzam , omijać szerokim łukiem! ( same zabiegi nie dają absolutnie nic, trzeba mieć pojęcie jak zająć się pacjentem i włożyć wiele sił i pracy w ćwiczenia, moja fizjoterapeutka postawiła mnie na nogi, włożyła w to całe serce, a w eskulapie żadnej pomocy nie otrzymałem, tylko poniesione koszty + koszty dojazdów i mydlenie oczu dla ciężko chorego człowieka o kulach)

Najgorsza rehabilitacja. Byłem na 4 zabiegach każdy po 150 zł za wizytę + koszty dojazdów. Nie przyniosło to żadnych pozytywnych skutków. Mój stan się nic nie poprawił. Doktor nie robi żadnej pracy manualnej (żadnych ćwiczeń) z pacjentem, tylko jakieś śmieszne zabiegi co się nic nie warte. Na szczęście w porę zrezygnowałem i znalazłem fizjoterapeutkę która postawiła mnie na nogi.

Trafiłem do doktora Pawła z polecenia znajomej. Jestem bardzo zadowolony z leczenie u doktora, poświęca sporo czasu na diagnozę i wyjaśnienie problemu. Jego rady i zalecone ćwiczenia okazały się naprawdęskuteczne i obecnie nie odczuwam już problemów z kręgosłupem.