prof. dr hab. n. med. Paweł Murawaprof. dr hab. n. med. Paweł Murawa - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował mi życie,bo bez operacji rokowania w przypadku takiego guza są kiepskie.

Bardzo się cieszę, że trafiłem w ręce Pana prof. Murawy, konsultował mnie w Wielkopolskim Centrum Onkologii, zostałem poddany operacji, która bardzo mi pomogła, jestem zdrowym, cieszącym się życiem człowiekiem, dawno nie spotkałem się z taką życzliwością, opieką i zaangażowaniem. Polecam !

Szczerze polecam Pana prof. Murawę, byłam jego pacjentką, od pierwszej konsultacji, aż po zabieg operacyjny otoczył mnie opieką, operacja poszła bardzo sprawnie, krótki pobyt w szpitalu, wszystko mi wytłumaczył, zawsze mogłam porozmawiać. Dziękuję z całego serca Panie Profesorze.

Jestem pacjentem Pana prof. Murawy od 2 miesięcy, jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem, życzliwością i wielkim zaangażowaniem, jakie otrzymałem. Od operacji minęły 3 tygodnie, czuję się dobrze, rokowania na przyszłość są optymistyczne,cieszę się z każdego nowego dnia. Dziękuję.

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta, zostałem szczegółowowo poinformowany o operacji, przebiegu leczenia. Pan prof. operował mnie z powodu nowotworu żołądka, teraz przechodzę rekonwalescencję i jestem bardzo wdzięczny za odzyskane zdrowie.

Wspaniały lekarz, wybitny fachowiec, znakomita opieka lekarska przed i po operacyjna w trakcie pobytu w WCO w Poznaniu. Jak najbardziej polecam Pana Profesora Murawę.

Lekarz z powołania- to chyba najlepsze określenie Pana profesora!! Szczerze polecam, z własnego doświadczenia wiem, że WARTO mu zaufać. Za co ludzie atakują najczęściej lekarzy?? Za wizyty prywatne! No cóż w takim kraju żyjemy, służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Ktoś z wykształceniem (i doświadczeniem!!) takim jak prof Murawa nie jest w stanie przyjmować przez 10h w ośrodku zdrowia jak lekarz rodzinny, żeby przyjść do niego "ot tak" z marszu. Może kiedyś się to zmieni, zobaczymy... ale co chciałam napisać... wizyta prywatna to tylko kwestia szybszego spotkania z profesorem, warto poświęcić te 150 zł, bo od pierwszej wizyty już będzie "z górki", na tym opłaty się kończą i profesor przejmuje opiekę;) 100% POLECAM!!

Szczerze polecam, sympatyczny, konkretny cieszę się ,że to właśnie ten człowiek mnie operował, wzbudza zaufanie poprostu lekarz z powołania.

Polecam wszystkim! Bardzo rzetelny, profesjonalny, uprzejmy, przeprowadził operację w sposób bardzo fachowy. Jestem mu wdzięczna do końca życia.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.