prof. dr hab. n. med. Paweł Murawaprof. dr hab. n. med. Paweł Murawa - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Wybitny fachowiec. Uratował życie mojej mamie i mojemu mężowi.

Szczerze polecam, sympatyczny, konkretny cieszę się ,że to właśnie ten człowiek mnie operował, wzbudza zaufanie poprostu lekarz z powołania.

Jestem pacjentem Pana prof. Murawy od 2 miesięcy, jestem pozytywnie zaskoczony profesjonalizmem, życzliwością i wielkim zaangażowaniem, jakie otrzymałem. Od operacji minęły 3 tygodnie, czuję się dobrze, rokowania na przyszłość są optymistyczne,cieszę się z każdego nowego dnia. Dziękuję.

Wspaniały!!! polecam każdemu, który szuka dobrego specjalisty!

Wspaniały!!! polecam każdemu, który szuka dobrego specjalisty!

Wspaniały Człowiek! Godny polecenia specjalista!

Wspaniały Człowiek! Godny polecenia specjalista!

Bardzo się cieszę, że trafiłem w ręce Pana prof. Murawy, konsultował mnie w Wielkopolskim Centrum Onkologii, zostałem poddany operacji, która bardzo mi pomogła, jestem zdrowym, cieszącym się życiem człowiekiem, dawno nie spotkałem się z taką życzliwością, opieką i zaangażowaniem. Polecam !

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do pacjenta, zostałem szczegółowowo poinformowany o operacji, przebiegu leczenia. Pan prof. operował mnie z powodu nowotworu żołądka, teraz przechodzę rekonwalescencję i jestem bardzo wdzięczny za odzyskane zdrowie.

Polecam wszystkim! Bardzo rzetelny, profesjonalny, uprzejmy, przeprowadził operację w sposób bardzo fachowy. Jestem mu wdzięczna do końca życia.

Szczerze polecam Pana prof. Murawę, byłam jego pacjentką, od pierwszej konsultacji, aż po zabieg operacyjny otoczył mnie opieką, operacja poszła bardzo sprawnie, krótki pobyt w szpitalu, wszystko mi wytłumaczył, zawsze mogłam porozmawiać. Dziękuję z całego serca Panie Profesorze.

Wspaniały lekarz, wybitny fachowiec, znakomita opieka lekarska przed i po operacyjna w trakcie pobytu w WCO w Poznaniu. Jak najbardziej polecam Pana Profesora Murawę.