prof. dr hab. n. med. Paweł Murawaprof. dr hab. n. med. Paweł Murawa - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Chirurg onkolog

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował mi życie,bo bez operacji rokowania w przypadku takiego guza są kiepskie.

Polecam każdemu, zgłosiłem się do Pana prof. z nowotworem żołądka, profesjonalne podejście do sprawy, operacja i całkowity powrót do zdrowia. Jestem Mu wdzięczny do końca życia. Dziękuję.

Dziękuję.

Pan prof. Murawa to świetny specjalista, operował moją mamę dwukrotnie, zawsze miły, uprzejmy, otoczył mamę troskliwą opieką. Doskonały fachowiec. Gorąco polecam.

Lekarz z powołania- to chyba najlepsze określenie Pana profesora!! Szczerze polecam, z własnego doświadczenia wiem, że WARTO mu zaufać. Za co ludzie atakują najczęściej lekarzy?? Za wizyty prywatne! No cóż w takim kraju żyjemy, służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia. Ktoś z wykształceniem (i doświadczeniem!!) takim jak prof Murawa nie jest w stanie przyjmować przez 10h w ośrodku zdrowia jak lekarz rodzinny, żeby przyjść do niego "ot tak" z marszu. Może kiedyś się to zmieni, zobaczymy... ale co chciałam napisać... wizyta prywatna to tylko kwestia szybszego spotkania z profesorem, warto poświęcić te 150 zł, bo od pierwszej wizyty już będzie "z górki", na tym opłaty się kończą i profesor przejmuje opiekę;) 100% POLECAM!!

Wspaniały i szczery lekarz. Prawdziwy profesjonlalista. Rzeczowy, solidny, życzliwy i naprawdę ludzki w stosunku do pacjenta :)

swietny lekarz, bardzo kompetentny, wybitny specjalista posiadajacy duzą wiedzę

swietny lekarz, bardzo kompetentny, wybitny specjalista posiadajacy duzą wiedzę