lek. med. Paweł Nosarzewski

Zajmuje się leczeniem schorzeń ortopedycznych, głównie kręgosłupa. Przyjmuje dzieci w każdym wieku.

pierwsza wizyta u tego lekarza i pierwszy lekarz a już byłam u kilku który wzbudził zaufanie, jego zdecydowane, odważne wypowiedzi podniosły mnie na duchu i aż chce mi się znów walczyć o swoje zdrowie i schorowany kręgosłup. choć to trudne bo prawdopodobnie czeka mnie operacja kręgosłupa a młoda już nie jestem to doktor sprawił że w ogóle zaczęłam to poważnie rozważać. to była naprawdę niezwykła wizyta. przede mną poważne decyzje ale dzięki temu lekarzowi jak na razie jestem pozytywnie zmotywowana.

Pan doktor Paweł w 2008 roku przeprowadził u mnie bardzo trudną i ryzykowną operację 2 etapową skoliozy neurogennej obustronne skrzywienia 140 stopni wynikające z MPD i nieprawidłowego leczenia poprzedniego lekarza trafiłam do Pana doktora w stanie zagrożenia życia w ciągu 6 tygodni znalazłam się na bloku operacyjnym skolioza została zmniejszona o 100 stopni a to jest bardzo dużo. Pan doktor to świetny specjalista pełen profesjonalizm opiekuńczy codziennie Przychodził po kilka razy a Jak wystąpiły komplikacje pooperacyjne to nie odszedł od łóżka do końca dyżuru schodząc z dyżuru przekazał mnie swojemu koledze który siedział przy mnie do 4:00 rano . Pan doktor Paweł uratował mi życie gdybym trafiła w inne ręce to nie przeżyłabym operacji gdyby była konieczność kolejnego zabiegu za kilka lat nie będę się zastanawiać nawet minuty ponieważ wiem że nie stanie mi się krzywda tylko będzie lepiej mam do Pana doktora bezgraniczne zaufanie wie co w danym momencie jest dla mnie dobre. Z całego serca polecam Pana doktora wszystkim.

Panie doktorze Kochany, dziękuję z całego serca za 14 lat życia za ciężką pracę i za zaangażowanie oraz za wiarę w to że się uda, za wspaniałą opiekę Dziękuję również za to że tyle lat minęło a ja jeszcze mogę liczyć na wsparcie i pomóc jeszcze Pan ma siłę o mnie Walczyć.

Polecam jak najbardziej tego lekarza. tydzień temu wykonał u mnie operację kręgosłupa. jestem bardzo zadowolona!!!