lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy czasu wiem że była to jedyna słuszna decyzja. Doskonały operator, przyjemny człowiek w kontakcie i pozostawiający przestrzeń dla pacjenta aby to on podjął ostateczną decyzję o sposobie leczenia. Wszystkim, którzy mają jakiś problem z ręką polecam wizytę u Pana Doktora i na pewno jeśli trzeba warto wydać pieniądze na zabieg u tego specjalisty bo zdrowie ma się tylko jedno. I jeszcze jedno - Pan Doktor współpracuje z profesjonalną rehabilitantką, która w dużym stopniu pomogła mi wrócić do pełne sprawności po długim unieruchomieniu w opatrunku gipsowym. Kompleksowa, profesjonalna pomoc.

Lekarz bardzo miły i kompetentny. Potrafi wytłumaczyć po ludzku chorobę i na czym ona polega. Miałam uraz nadgarstka (chrząstki trójkątnej), który zoperował i już jest wszystko ok. Bardzo go polecam. Jeździłam di niego z Białej Podlaskiej.

Najlepszy z najlepszych specjalistów ortopedii z których usług korzystałam , godny polecenia , diament w środowisku medycznym.

W 2012 roku miałam wypadek, w wyniku którego jeden palec został odcięty, w drugim został przecięty staw. Byłam u kilku znanych lekarzy lecz każdy proponował złamanie i unieruchomienie w zgięciu ! Wizyta u doktora Nowickiego była jak spełnienie marzeń , Jego wizja ruchu palców była dokładnie tym, na co miałam nadzieję.Po dwu operacjach przeprowadzonych przez Doktora Nowickiego oba palce samodzielnie się zginają! Doktor Nowicki to pasjonat, szuka nietypowych rozwiązań, dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!

Ponad rok temu doznałem skomplikowanego złamania nadgarstka. Lekarze z Piekar nie dali rady. Dlaczego? nie wnikam. Dopiero dzięki dr Nowickiemu nadal mam ruch w nadgarstku choć było zagrożenie konieczności usztywnienia. Niestety leczenia z Piekar nie dało się odwrócić i dr Nowicki musiał usunąć jeden szereg kości nadgarstka. Jednak zapewnił że na drugim szeregu będzie ruch choć z mniejszym zakresem. Teraz po długim leczeniu i 3 operacjach mogę potwierdzić że dr Nowicki miał rację. Ręka z każdym dniem sprawuje się coraz lepiej a zakres ruchu mniej więcej odpowiada temu co doktor mówił już na pierwszej wizycie. Bardzo dziękuję za pomoc Panie doktorze.

Wykonany przez dr Nowickiego zabieg endoskopowego udrożnienia kanału cieśni nadgarstka pozwolił mi nie tylko zapomnieć o bólu, z którym żyłam prawie 20 lat, ale nadal realizować swoją pasję – wspinaczkę na Via ferratach. To genialny specjalista i uroczy człowiek. Gorąco polecam wszystkim, których łapki odmawiają współpracy.

Trzy miesiące temu pan doktor operował mi cieśń nadgarstka z powodu, której cierpiałam pół roku na drugi dzień po operacji zapomniałam o bólu. Teraz ręka wraca do formy. Jestem zadowolona i bardzo polecam pana doktora bo to po prostu "Złota rączka".

Bardzo serdecznie dziękuję za zoperowanie zespołu Kienboecka w mojej lewej ręce. Po ponad rocznym leczeniu reumatyzmu przez innych lekarzy, Pan - jako jedyny - zdiagnozował właściwie moją dolegliwość. Nigdy nie spotkałam lekarza, który posiadałby takie powołanie i taką pasję wykonywania zawodu. Pana troska i opieka nad pacjentem powinna być wzorem dla innych specjalistów. Po 4 tygodniach od zabiegu ręka odzyskała dawny wygląd, ból zdecydowanie ustąpił i - co najwazniejsze - ruchomośc nadgarstka powraca! Dodatkowo niemalże nie jest widoczna blizna pooperacyjna. Jest Pan Mistrzem chirurgii ręki!

Jest Pan Mistrzem chirurgii ręki!

Prywatnie lekarz jest ok ma podejście i pełny sprzęt do przyjęcia pacjenta.Ale na NFZ jest już zupełnie inaczej czeka się długo w kolejce i na dodatek zostaje się odesłanym z niczym.Wybór należy do ciebie

Pan Doktor operował mi palec, bardzo dokłądnie wytłumaczył na czym zabieg będzie polegał, czego mogę się spodziewać po zabiegu. Po operacji wyjaśnił jak ćwiczyć.Efekt przerósł moje oczekiwania. Pan Doktor to bardzo cierpliwy i kompetenty lekarz. Polecam

Pan Doktor to bardzo cierpliwy i kompetenty lekarz. Polecam