lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Witam. Pan Doktor P. Nowicki to cudowny człowiek. Lekarz ten wykonał mi trzy operacje i usunął wadę wrodzoną z jaką męczyłam się ponad 20lat. Zdecydowanie polecam Tego lekarza! Gdyby każdy lekarz był taki, jak Pan Doktor Nowicki, nasza służba zdrowia byłaby wzorowa!!! Jeszcze raz serdecznie polecam!!!

Miły, uprzejmy, kontaktowy, najlepszy w swojej specjalizacji w Kaliszu i jeden z najlepszych w Polsce. Za miesiąc przekonam się czy spełnił moje oczekiwania (tydzień po operacji). Jeżeli będzie wszystko OK, z największą przyjemnością poddam się operacji drugiej ręki, tylko przez Pana doktora Pawła Nowickiego.

lekarz bardzo miły, rzeczowy. w czasie konsultacji zapewniał, że operacja w najgorszym wypadku nie pogorszy dotychczasowyf funcji ręki i jest ok. 80% szans, że będzie lepiej. zaczęcony obietnicami poddałem sie operacji i teraz żałuje. jest dużo gorzej niż przed operacją (nawet rehabilitacja nic nie daje). teraz wiem, że Pan doktor uczy się na błędach popełnionych na pacjentach. szkoda zdrowia, czasu, lepiej poszukać jakiegoś innego lekarza....

Byłam u Pana Doktora na wizycie. Pierwsze wrażenie niestety nie jest najlepsze. Co prawda robi wrażenie osoby kompetentnej i fachowej, ale mam zastrzeżenia odnośnie jego podejścia do pacjenta. Nie dość, że spóźnił się do pracy i weszłam z godzinnym opóźnieniem, to większość mojej wizyty udzielał porad lekarskich osobom trzecim przez telefon a następnie miał już tak mało czasu dla mnie, że nie zdążył mi wszystkiego wyjaśnić i powiedział, że ma dla pacjenta tylko 20 minut i "mój czas już minął".W sumie, jak na prywatną wizytę, byłam zawiedziona, gdyż takie zachownie pozostawia wiele do życzenia.

Bardzo i to bardzo polecam Pana dr. Nowickiego.Czynie to z czystym sumieniem.Mialam operacje na dwie dlonie.Jest ok.Dzieki czemu powrocil usmiech na twarzy.To sie nazywa fachowiec.POLECAM!Rowno traktuje pacjentow ...tych zamoznych i tych biedniejszych.Tak powinno byc...ale...tak niejest.spotykamy sie w roznych sytuacjach,jesli chodzi o innych lekarzy.Wazne jest,ze mam zdrowe rece.Dziekuje.

Takiego lekarza ze świecą szukać.To miły kompetentny i przemiły lekarz właśnie poleciłam znajomej wizytę u doktora która ma problem z ręką.

Dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Nowickiemu za zoperowanie mojej ręki po nieprawidłowo wygojonym złamaniu nadgarstka. Ręka była maksymalnie zniekształcona, krzywa, nieznośnie bolała. 4.02.2010 r. w szpitalu w Legionowie doktor Paweł Nowicki wykonał ciężką, czasochłonną, złożoną operację tejże ręki przywracając jej dawny kształt i unerwienie. Wraz z operacją ustąpił ból, czuję jak z każdym dniem ręka wraca do zdrowia. Doktor Paweł Nowicki to wspaniały chirurg, wrażliwy i zawsze pełen uroku osobistego. Krystyna Łazińska , Legionowo.

Wraz z operacją ustąpił ból, czuję jak z każdym dniem ręka wraca do zdrowia.

Krystyna Łazińska , Legionowo.

wie jak podejsc pacjeta,i jak go leczyc.Jest konsekwentny w tym co robi i jest dokladny

Gorąco polecam Pana dr Nowickiego. Przez trzy lata wędrowałam po różnych gabinetach ortopedycznych i słyszałam tylko, że przesadzam. Dziś jestem dwa tygodnie po operacji, którą wykonał dr Nowicki. Ból pooperacyjny, którego bardzo się bałam był ku mojemu zaskoczeniu niczym przy tym jaki odczuwałam przed operacją. Operacje wykonałam w szpitalu w Legionowie. Pierwszy raz od trzech lat uśmiecham się i zapomniałam co to ból.

Byłam pacjetką Pana Dr Nowickiego, jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, oraz z jego indywidualnego podejścia do pacjęta.U ważam go za lekarza z powołania, człowieka inteligentnego,życzliwego dla pacjętów. Z pełną odpowiedzialnościa i życzliwością mogę polecić Dr Nowickiego innym osobą. Małgorzata P.

Małgorzata P.