lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Dr Nowicki to anioł, a na dodatek specjalista, pasjonata i cudotwórca. Złożył łokieć na który inni lekarze postawili już krzyżyk, niekt nie chciał się tego podjąć. A próbowaliśmy w słynnych szpitalach na śląsku. Zastosował preparat do sklejania kości zamiast nieprzyjemnego przeszczepu z biodra. Gorąco go polecam - to specjalista chirurgii ręki z miedzynarodowym egzaminem

Szczerze polecam Pana dr.Nowickiego każdemu kogo spotka to nieszczeście jakim jest złamanie.Miałem tą przyjemność,że moim urazem "zaopiekował" się dr.Nowicki,który rzeczowo i zrozumiale wytłumaczył mi wszyskie "za" i "przeciw" dotyczące zabiegu operacyjnego (złamanie z przemieszczeniem nadgarstka).Dziś jestem trzy miesiące po operacji i nie odczuwam żadnych bóli, nawet tych związanych ze zmianą pogody(znajomi straszyli mnie,że po operacji,to dopiero zobaczę jak będzie padać).Jestem wdziędczny i bardzo serdecznie dziękuję Panu dr.Nowickiemu za to co dla mnie zrobił.Dodam jeszcze,że dla dr.Nowickiego nie ma problemu,żeby oddzwonić lub napisać sms-a gdy nie może odebrać połaczenia, a to w chwilach kiedy mamy wiele wątpliwości jest bardzo wspierające.Super specjalista i nadal CZŁOWIEK. -Dziękuję- A.J.

Nie wprowadził mnie pan doktor w zachwyt i euforię swoim zachowaniem i fachowością wykonania zabiegu ( poprawiał wykonany przez siebie zabieg ale i tak ktoś inny musiał za niego dokończyć).Skromność moim zdaniem to nie jest jego domena, potrafi pokazać pacjentowi jego miejsce w szeregu i zachować się jak mało kolturalny człowieczek. Ale cóż i tacy muszą żyć.

Ale cóż i tacy muszą żyć.

Świetny specjalista, rzetelny, wiarygodny, dokładny, zna się na swojej profesji, jeden z niewielu posiada europejski Dyplom Chirurga Ręki, a to jest nie lada osiągnięcię i świadczy, że cały czas pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe. Dzięki niemu mogę ruszać ręką, tak samo jak przed złamaniem, wykonał rewelacyjną operację nerwu w mojej ręce. Naprawdę polecam.

Wydałem 5000 zl na operacje i nic! Brak poprawy! Musze jednak jechac do Poznania na operacje!

Lekarz który z poświęceniem podchodzi do każdego pacjenta. Pan doktor leczył mnie publicznie ponieważ nie miałam pieniędzy. Robił to odp. i starannie ( nawet w niedzielę przychodził do szpitala dogladac pacientów).

lekarz ideal!!z sercem podchądzący do każdego pacjenta!!doskonały fachowiec w swojej dziedzinie!!

Polecam ze szczerym sercem!!Wyjątkowy człowiek!!Gdyby wszyscy lekarze wykonywali zawód z taka pasją jak doktor Nowicki..Marzenie!!Leczyłam się u doktora Nowickiego zarówno ja jak i moja mama i niesamowity urok doktora, ogrom jego wiedzy, doświadczenie, cierpliwośc i uśmiech ponad wszystko!!!

Drodzy Państwo, takiej osoby jak Pan Doktor Nowicki nie spotkałam jeszcze w żadnym szpitalu. Leczyłam się u niego zarówno prywatnie jak i publicznie. Chciałabym aby każdy lekarz miał takie podejście do swoich pacjentów. Konkretny, niewyobrażalnie miły i skromny, a przy tym profesjonalista. Jeśli w przyszłości będę miała problemy ortopedyczne, to wiem gdzie się zgłosić, choć nie jestem z Kalisza. Polecam każdemu takiego lekarza!