3,9

Super człowiek i profesjonalista.Przeprowadził mnie i mojego męża przez chorobę jak dzieci we mgle.Mimo tego,że męża mimo wielu starań nie udało się uratować,będę mu wdzięczna do końca życia.

Robił mi przeszczep wątroby. Żyję dzięki Niemu, prof. Krawczykowi i oczywiście dzięki wielkiemu sercu rodziny dawcy. Lekarze w szpitalu na Banacha są znawcami, najlepszymi fachowcami pod słońcem. Potrafią to czego nie podejmuja się inni. Nigdy w życiu nie zapomnę o tym jak uratowali mi życie. Prof.Nyckowski jest najlepszym z najlepszych. Spokojnie można oddać się w JEGO RĘCE. Robi to co nikt inny nie potrafi.

Lekarze w szpitalu na Banacha są znawcami, najlepszymi fachowcami pod słońcem.
Potrafią to czego nie podejmuja się inni.
Nigdy w życiu nie zapomnę o tym jak uratowali mi życie.
Prof.Nyckowski jest najlepszym z najlepszych.
Spokojnie można oddać się w JEGO RĘCE.
Robi to co nikt inny nie potrafi.

proszę dajcie jakieś namiary na dr Nyckowskiej, jak najszybciej muszę go skontaktować z moim dziadkiem. A do Kliniki Chirurgii Ogólnej w Warszawie nie mogę się dodzwonić. Proszę.

Profesjonalista. Wspaniały człowiek. Godny polecenia. Dużo dobrego zdrowia dla Pana i Zespołu z którym Pan współpracuje.

B.b.b.b.b.b. dobry lekarz - transplantolog i chirurg - pomijając wszystkie + i - jeśli chcesz żyć lub uratować życie komuś to najlepszy lekarz na jakiego możesz trafić.

Poprosiłem o konsultację odnośnie choroby mojej mamy (WZWC + marskość) i profesor zdecydowanie spełnił oczekiwania. Mamy teraz jasno określone co aktualnie dzieje się z chorą wątrobą, jak reagować na zagrożenia, no i najważniejsze: co dalej z tym robić. Szybkość diagnozy była trochę szokująca, niemniej profesor ma chyba taki styl pracy. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Uratowal mi zycie dwa lata temu. Caly czas mam z Nim kontakt. Troszczy sie o stan mojego zdrowia caly czas. Zawsze moge liczyc na Jego pomoc

Byłem operowany i leczony przez Prof. Nyckowskiego i jego zespół - super lekarz - oby wszyscy tacy byli, w 100 % mogę go polecić.

Kompetentny, uczciwy, godny polecenia. Dobre podejście do pacjenta i rodziny. Merytoryczne wyjaśnie problemu zdrowotnego.