Profesor Nyckowski to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Trafiłam na Profesora z polecenia i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Szacunek za podejście, cierpliwość, rzetelność a przede wszystkim ogromny profesjonalizm. Profesor Nyckowski to wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek- konkretny i życzliwy. Jestem już po operacji i polecam z całego serca Profesora.

Profesor Nyckowski to lekarz konkretny ,rzeczowy .Jest człowiekiem który posiada ogromną wiedzę i umiejętności diagnostyczne.To przykład lekarza na wysokim poziomie medycyny. Bez wachania podjął się bardzo skomplikowanej operacji ! Dzięki niemu mogę żyć i cieszyć się wychowaniem mojej 5 gromadki dzieci .Takich lekarzy jak profesor się nie zapomina .

Profesor polecany z'' internetu'' natomiast ..podejscie do pacjenta onkologicznrgo ZERO. Nieuprzejmy , powiedziałabym ze chamowaty. Traktuje ludzi z góry , z nizszością . Ciezko sie dowiedziec cokolwiek. Na zadawane pytania odpowiada z łaski. Jestem zażenowana wizyta i na pewno juz profesora nie odwiedze.

Ciezko sie dowiedziec cokolwiek. Na zadawane pytania odpowiada z łaski.
Jestem zażenowana wizyta i na pewno juz profesora nie odwiedze.

Udaliśmy się na konsultację do Pana prof. Wizyta u niego to totalne nieporozumienie. Brak możliwości zadawania pytań, doktor bardzo niedostępny i nieuprzejmy. Nie potrafił po ludzku podejść do sprawy i wytłumaczyć. Powiedział dwa zdania i do widzenia. Cała konsultacja polegała na sprawdzeniu kliszy i na tej podstawie zostały wyciągnięte wnioski. Zero wywiadu, rozmowy i sprawdzania pozostałych wyników. Wizyta trwała góra 10 min.i była nic nie warta, co potwierdzili lekarze w innym szpitalu zupełnie podważając tezę pana prof. Pozostali pacjenci również wychodzili po podobnym czasie. Śmiechu warte ! Wyciąganie pieniędzy od ...

Brak możliwości zadawania pytań, doktor bardzo niedostępny i nieuprzejmy.

Śmiechu warte ! Wyciąganie pieniędzy od ludzi którzy szukają pomocy.

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg , transplantolog w naszym kraju ☺☺ W moim przypadku przeprowadził Pan profesor operacje , której nikt inny nie chciał zrobić.

Nie rozpisując sie zbytnio, moim zdaniem najlepszy chirurg ,

Pragnę tą drogą najserdeczniej podziękować Panu Prof.Nyckowskiemu za dwukrotne danie szansy na życie - operacje przerzutów do wątroby. Pan Profesor to wspaniały człowiek, traktujący pacjenta w bardzo mądry, ludzki sposób dający poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję Panu i całemu zespołowi z którym Pan współpracuje za pomoc i opiekę.Życzę, aby dobro które Pan czyni na codzień, wracało do Pana w dwójnasób. Wdzięczny pacjent Jerzy Balkowski

Wdzięczny pacjent Jerzy Balkowski

Serdeczne podziękowanie za fachową pomoc dla prof. Nyckowskiego i jego zespołu wdzięczny pacjent Filip Julian

Dzień dobry Czy ktoś z Państwa ma może numer do Prof Pawła Nyckowskiego ? mam wujka z rakiem wątroby i muszę szybko zdobyć do niego kontakt, bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry

Uratował mi życie, dał mi drugą szansę mimo że jestem (obecnie nie pijącym)alkoholikiem. Jestem dwa lata po przeszczepie. Nie zawsze jest różowo bo jeśli wyniki są choć trochę gorsze lekarze od razu pytają czy pijesz. Wydaje się że nie uwierzą jeśli powiesz NIE. Wiem że prof. Nyckowski mi zaufał i ja też ufam jemu. I dobrze radzę każdemu, nie pytajcie czy jest sympatyczny bo nie szanuje się lekarza za bycie uprzejmym tylko profesjonalizm. Nie znam lepszego specjalisty w zakresie leczenia chorób wątroby i transplantologii niż on. POLECAM!

Bardzo dobry lekarz, miły konkretny, emanuje spokojem, który przekazuje pacjentowi. Nie straszy niepotrzebnie, ale podchodzi do swojej pracy profesjonalnie. Jestem po operacji pod okiem profesora i wszystko jest ok. Polecam :)