lek. med. Paweł Olszewski

Ortopeda, Traumatolog

Jestem 3 miesiace po wymianie stawu biodrowego przez Pana Doktora. Funkcjonuje bez bólu, prowadzę samochód, jeżdżę na rowerze itd. Nowe życie bez bólu to zasługa profesjonalizmu Pana Doktora. Dziękuję i polecam

Bardzo dobry lekarz po operacji biodra mąż wrócił do pełnej sprawności wystarczyła jedna wizyta po której lekarz stwierdził że staw biodrowy do wymiany polecam

Jestem 3 miesiące po operacji endoprotezy kolana, operacje przeprowadził pan doktor Paweł Olszewski polecony przez kuzyna .Ja również polecam gorąco pana doktora, który jest wybitnym specjalista w swojej dziedzinie ma bardzo przyjemne podejście do pacjenta podczas wizyty. Po zabiegu bardzo szybko dochodzę do sprawności, a komfort życia bardzo się poprawił. Mam teraz do operacji drugie kolano i już dziś wiem ze chce aby przeprowadził ja również ten doktor .Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak kompetentni i uzdolnieni .Bardzo dziękuje Panie Doktorze i wszystkim cierpiącym gorąco polecam.

DR.PAWEŁ OLSZEWSKI Polecam dr. Pawła Olszewskiego wszystkim, którzy cenią swoje życie. Lekarz, który od pierwszego spotkania wzbudza zaufanie. Wyjaśnił cel i przebieg zabiegu w stopniu dla mnie zrozumiałym. Jestem już po operacji wszczepienia endoprotezy lewego kolana.. Wspaniała opieka. W ciągu 2 dni zostałam wypisana ze szpitala bez żadnego bólu z poleceniem ciągłych ćwiczeń i rehabilitacji. Obecnie mam już zdjęta szwy. Poruszam się swobodnie , bez bólu, który przedtem uniemożliwiał mi wykonywanie codziennych czynności. Dr, Paweł Olszewski wykonuje swój zawód z sercem w stosunku do pacjenta i ogromną wiedzą.. Z całą ...

DR.PAWEŁ OLSZEWSKI
Z całą odpowiedzialnością polecam dr. Pawła Olszewskiego. Profesjonalista w pełni tego słowa znaczeniu.
życzę dużo zdrowia dla doktora oraz wielu pacjentów, którzy tak jak ja będą wdzięczni za uratowanie zdrowia.

Najlepszy specjalista. Dzięki zabiegowi stawu biodrowego wróciła chęć do życia. Polecam każdemu kto ma problem ze stawami

Serdeczne podziękowania za fachową operację obu stawów biodrowych. Profesjonalizm i empatia dla pacjenta. Polecam.

Mój problem zaczął się już dawno tylko nikt nie chciał mi pomoc.Wcześniejsze konsultacje z wieloma lekarzami kończyly się niczym a ja czulam się coraz bardziej niesprawna zawjazanie butów było problemem a przytym nieznosny ból lewego biodra a później juz i całej nogi.Aż wreszcie spotkała kogoś kto polecił mi doktora Pawła Olszewskiego na wizytę musiałem trochę poczekać ale było warto juz na pierwszej wizycie lekarz jasno opowiedział mi o problemie i leczeniu . Po pierwszej wizycie wiedziałam byłam pewna że ten lekarz chce mi pomóc i mogę mu zaufać i tak się stało jestem od miesiąca po operacji biodra lewegoPan doktor Paweł sam mnie operował wszystko się udało coraz lepiej mogę chodzić i wreszcie nic mnie nie boli . Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu w tym co robi lekarz z powołania ma świetny kontakt z pacjentem , jest to młody inteligentny lekarz. Panu doktorowi Pawłowi Olszewskiemu serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problem Gorąco Polecam.