Paweł Opaliński

2,6
2,7
2,6
2,7

Dołączam się do tych negatywnych opinii.Pomijam fakt jako mało istotny, że wizyta trwała 5 minut , musiałam czekać na nią pół godziny ponad wyznaczoną godzinę.Lekarz arogancki,zarozumiały. Miałam skierowanie dotyczące obu stóp , lekarz zapytał się która bardziej boli , ledwie spojrzał z daleka na 1 nogę ,drugą nie miał nawet zamiaru się zająć.Potwierdził zasugerowane przez internistę zapalenie mięśnia achillesa i zlecił zabiegi fizykoterapii . Gdy zapytałam co z 2 nogą to oświadczył, że to już koniec wizyty, a ewentualne pretensje to mogę przekazać recepcjonistce , otworzył drzwi i poprosił następnego pacjenta.( zlecone przez innego lekarza później usg wykazało zapalenie mięśnia piszczelowego tylnego , nie achillesa).Stanowczo NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

W życiu nie spotkałam tak aroganckiego lekarza. Spóźnił się 20 minut i nawet nie przeprosił. Był wyjątkowo nieuprzejmy. Nie powiązał bólu kręgosłupa lędźwiowego z kiepskim stanem kręgosłupa piersiowego i szyjnego oraz z utrzymującym się od lat bólem biodra. Wizyta była w ramach NFZ. Nie wykluczam, że prywatnych pacjentów traktuje inaczej. Nie jestem małą dziewczynką, mam już za sobą różne doświadczenia, więc również nie byłam uprzejma i wyraziłam swoją opinię w dość dosadny sposób. Nie przyznałam się, że trzy dni temu byłam prywatnie u innego specjalisty i znałam diagnozę. Pan dr nie poznał się na zwichniętej miednicy... zatem kompetencje też wołają o pomstę do nieba. Nigdy więcej!

Arogancki lekarz kompletnie nie rozumiejący, ze pacjent przychodzi do niego po pomoc i jakas diagnoze oparta o dokladna analize i badanie. Diagnoza została postawiona juz na samym poczatku tylko w oparciu o informacje nt. tego ze sporo biegam. "Noga boli, bo nie jest pan juz mlody i duzo pan biega. To musi bolec. Niech pan biega mniej." W zasadzie do zbadania mnie chociaz musiałem tego pana mocno zachecic. Potem jeszcze zostałem skarcony, ze skierowanie mam wypisane nie na bol w nodze tylko na bol w kregoslupie. Lekarz dal do zroumienia ze robi mi jakas wielka uprzejmosc rozmawiajac ze mna o nodze zamiast o kregoslupie. Nie docieralo zupelnie do tego pana, ze skierowanie bylo wypisywane 5 miesiecy temu, bo tyle sie przeciez czeka na wizyte. I w miedzyczasie pojawil sie dodatkowo problem z noga. Na dodatkowe badania, ktore specjalnie na te wizyte wlasnym kosztem zrobilem (rtg i usg) lekarz nawet nie chcial spojrzec. Tym sposobem po 5 miesiacach oczekiwania na wizyte, z powodu ktorej zreszta przełożyłem swoj urlop, po wydaniu kilkuset zlotych na dodatkowe badania i oczekiwaniu 35 minut pod gabinetem wyszedlem od pana doktora z zaleceniem dania sobie spokoj z bieganiem. Nadal nie mam pojecia czy cos mi dolega i czy jakos to powinienem leczyc i jak. I jeszcze za to wszystko NFZ zaplacil pieniadze. Ze skladek, ktore grzecznie od 20 lat place. Tacy lekarze to jest choroba naszej sluzby zdrowia. Katastrofa.

Lekarz ok. Szybka wizyta, konkretna diagnoza, dobre wyjasnienie i uzasadnienie. Skierowanie na dalsze badanie USG kolana.

Arogancki! mam kregozmyk. poszedlem w celach kontrolnych, po skierowanie na rtg. pan stwierdzil, ze moje trzyletnie rtg jest aktualne i nie ma co robic kolejnego. dobrze, ze nie powolal sie na bilans zdrowia szesciolatka. nie odpowiada na pytania, poucza. wisyta to zwykla strata czasu. nigdy wiecej!!

wkurzył mnie stwierdzeniem, że (tu nazwa choroby) nie jest przedmiotem dyskusji podczas tej wizyty. czyli "ja wiem lepiej, a ty milcz chamie". Poza tym kompleksowo zmarnowany czas i pieniądze.

Lekarz arogancki, nieuprzejmy. Nie słucha pacjenta, przerywa w środku zdania i nie daje dokończyć wypowiedzi, lekceważy problem zdrowotny. Odradzam zdecydowanie.

Lekarz arogancki, nieuprzejmy.
Odradzam zdecydowanie.

Nie polecam. Miałam tak samo, jak piszą inni: opóźnienie, przyjmowanie pacjentów poza kolejnością. Lekarz nie wysłuchał mnie do końca, przerywał mnie, zlekceważył część dolegliwości. Wcale nie pomógł w moim przypadku

Negatywne opinie nt. tego lekarza są jak najbardziej słuszne. Byłam umówiona w centrum Enel-Med na konkretną godzinę. Wiem, że specyfika pracy lekarza powoduje, że czasem nie wejdzie się punktualnie do gabinetu, ale było lekką przesadą, gdy pacjentka przede mną siedziała 2x dłużej niż trwają pojedyncze konsultacje, po czym lekarz chciał przyjąć po niej inną pacjentkę, która w międzyczasie robiła RTG. Było to bardzo nie uprzejme, zero poszanowania dla czasu drugiego człowieka, na szczęście owa pacjentka mnie przepuściła, ale lekarz nie omieszkał na każdym kroku zaznaczać, że przecież mnie się bardzo śpieszy. Nie wiem jak inni, ale nie biorę całego dnia urlopu żeby iść na 15-minutowe konsultacje. Lekarz był bardzo nieuprzejmy, słychać było taką wyższość w jego głosie, zlekceważył opis RTG jaki został mi wystawiony przez innego lekarza, po zrobieniu RTG, a wręcz zaznaczył, że nie wszytsko zostało tam uwzględnione, tak jakby podważał kompetencje innego lekarza. Tak bezczelnego, aroganckiego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam. Zgłosiłam się do ortopedy, bo tak mnie pokierował lekarz internista, ale p. Opaliński stwierdził, że 'pomyliłam lekarzy'. Bardzo mnie zdenerwowała ta wizyta i lekarz stwierdził, że mam 'problemy emocjonalne' i zamiast zmienić podejście to wciąż to podkreślał, co wg mnie było nieprofesjonalne, bo odniosłam wrażenie, jakby ten pan czerpał z tego radość.
Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z konsultacji u tego lekarza, odradzam innym, chyba że lubią takie traktowanie.

Bardzo slaby lekarz, zmarnowany czas i pieniadze. Dr Opalinski prezentuje brak jakichkolwiek zasad dobrego wychowania, jest arogancki i niemily. W ogole nie sluchal tego, co do niego mowilam. Przerywal w trakcie zdania i wszystko wiedzial najlepiej. Nie raczyl nawet zerknac na wyniki badan zleconych przez innych lekarzy. ZDECYDOWANIE nie polecam.