Polecam wszystkim dr Pawła Osińskiego. W marcu w szpitalu w Brzezinach operował mojego tatę (alloplastyka stawu biodrowego z uzupełnieniem ubytku tylnej ściany panewki kostnej). To prawdziwy profesjonalista. Lekarz konkretny, rzeczowy i uprzejmy. Fachowiec najwyższej klasy – POLECAM!

serdeczne podziekowania dla dr. Pawala Osinskiego za wzorowo przeprowadzony zabieg wszczepienia endoprotezy lewego stawu biodrowego. Wspanialy lekarz i fachowiec w swojej dyscyplinie. Komunikatywny,serdeczny, opiekunczy. Goraco polecam !

Bardzo dziękuję panu dr Pawłowi Osińskiemu za przeprowadzoną operację wszczepienia endoprotezy kolanowej w szpitalu Soneberga. Wspaniały fachowiec, komunikatywny, serdeczny.

Poznałem Pana Doktora w szpitalu ( Sonenberga )w Łodzi i mogę tylko powiedzieć iż jest to wspaniały lekarz a zarazem wspaniały fachowiec , bardzo profesjonalny i troskliwy o zdrowie pacjenta . Bardzo dziękuję Panu Osińskiemu za przeprowadzoną operacje i opiekę szpitalną po operacji - Bardzo Gorąco polecam Pozdrawiam Robert

Pozdrawiam Robert

Podziękowania panu dr Pawłowi Osińskiemu na wzorowo przeprowadzone dwie operacje wszczepienia endoprotezy stanu biodrowego i kolanowego oraz opiekę po zabiegach. To wspaniały i utalentowany lekarz i człowiek.

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Świetny specjalista.Miły człowiek.Służący radą i pomocą.Polecam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łódź"?

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46