lekarz Paweł Owsiejczuk

Seksuolog, Psychiatra

Lekarz dobry, wyprowadził mnie z depresji, ale po osiągnięciu poprawy lekowej w sumie wiele więcej nie wniósł(no ale w końcu to nie psychoterapia). Cenię sobie jednak podtrzymujące na duchu rozmowy u Pana Doktora i bardzo dobre oraz serdeczne podejście do pacjenta. Przepisywał mi leki przez kilka lat, aż udało mi się je w końcu odstawić. Udało mi się je odstawić dopiero po odstawieniu alkoholu, a fakt, że mam problem z piciem Doktor bagatelizował. Być może były jakieś interakcje między SSRI a alkoholem, że po odstawieniu miałem silne objawy odstawienne, dopiero po zaprzestaniu picia odstawiłem bezproblemowo antydepresanty.

Pan Doktor wyprowadził mnie z ciężkiej postaci depresji i dziś dzięki niemu funkcjonuję w świecie. Ja i moja rodzina jesteśmu Mu naprawdę wdzięczni:)

Lekarz, który zna każdy zakamarek psychiki człowieka a nie tylko psychiatrie...jeden z najlepszych lekarzy , którzy zostali jeszcze w Polsce :)

Byłam z problemami małżeńskimi. Szkoda czasu i pieniędzy na rozmowy o problemach, o których ten człowiek nie ma pojęcia!

Jestem pacjentką Pana doktora od 4 lat.Wyprowadzenie z głębokiej depresji i stanów lękowych wymaga czasu i uwagi ze strony lekarza.Dziękuję za wytrwałość ,wyrozumiałość i umiejętne słuchanie.

nie polecam. szkoda czasu i zachodu. poświeciłem mnóstwo czasu bez żadnych efektów. podczas wizyty mozna bylo odniesc wrazenie ze jestesmy lekcewazeni i wyolbrzymiamy swoje problemy i oczekujemy cudu.

zdecydowanie nie i nigdy więcej! Leczyłam się w ramach NFZ i prywatnie, sporo pieniędzy na to wydałam. Tymczasem po zmianie lekarza i leków po miesiącu nie miałam już kłopotu, z którym tyle do niego chodziłam.

Zdecydowanie nie przypomina stereotypowego psychiatry. U doktora Owsiejczuka leczę się już kilka lat i mam do niego zaufanie. Ma duży szacunek do pacjenta i jego problemów, można z nim spokojnie porozmawiać o najtrudniejszych sprawach.

Przesympatyczny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta

Przesympatyczny lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta