lekarz Paweł Paszkowski

Ten lekarz jest najlepszym lekarzem ma oddziale pediatri żaden lekarz nie potrafi tak zająć się dzieckiem, wysłuchać i wyciągnąć wnioski , podjąć właściwą diagnoze.

Znakomity kontakt z dzieckiem. Wiedza dla rodzica doskonale i w szczegółach podana przez pana doktora pozwala czuć się bezpiecznie. Trafna diagnoza! Leczenie udane i szybki powrót dziecka do zdrowia. Gorąco polecam!!

Znakomity Pediatra ,mało spotykamy lekarzy z takim podejściem do pacjenta.Potrafi rzeczowo rozmawiac z rodzicami pacjentów.Gratulacje Panie Pawle:)

Lekarz bardzo rzeczowo podchodzi do swoich pacjentow, tlumaczy podjęte leczenie rodzicom,rewelacyjny kontakt z młodzieżą - podnosi na duchu, żartuje ale kiedy trzeba jest poważny, racjonalny i konkretny. Mistrz w swojej dziedzinie - lekarz z powolania!!!!!

profesjonalny pediatra, jako trzeci lekarz osłuchujący dziecko, dopiero On wysłuchał zapalenie płuc, ostatecznie trafiliśmy na oddział do szpitala, ale to dzięki jego diagnozie i podjętym leczeniu, dziecko szybko wracało do zdrowia, kompetentne podejście do pacjenta, rzeczowe informowanie rodziców, super kontakt z dzieckiem- adekwatny do wieku pacjenta, gorąco polecam!!!!

super kontakt z dzieckiem- adekwatny do wieku pacjenta, gorąco polecam!!!!

swietny pediatra!!! myslalam ze lekarzy z takim podejsciem do dzieci spotyka sie tylko w filmach!!!!!rewelacyjny...a wizyta u niego dlugo bedzie budzila w nas mile emocje....BRAWO panie Pawle!!!!!!!:)

Jednym słowem znakomity lekarz! Nie spodziewałem się takiego fachowego i ludzkiego podejscia zarowno do pacjenta (mojego synka) jak i do rodzicow.

rewelacyjny pediatra świetne podejście do dzieci,super lekarz polecam

rewelacyjny pediatra świetne podejście do dzieci,super lekarz polecam

super oddany pediatra!!!żadkośc spotkac na swojej drodze takiego oodanego lekarza!!!

Lekarz ten poświeca się dla pacjentów. Stanowi źródło wiedzy i potrafi w jasny sposób przemawiać do człowieka. Bardzo nam pomógł.