dr n. med. Paweł Pawlaczek

Urolog

Do doktora Pawła trafiłem przez całkowity przypadek jesienią 2019r. Potrzebowałem pilnej pomocy on był jedynym dostępnym urologiem w poniedziałkowe późne popołudnie. Ze względu na podejrzenie bardzo ciężkiej choroby, przez kolejne 3 miesiące miałem częsty kontakt z doktorem. Uważam że dr Paweł jest świetnym lekarzem a dodatkowo bardzo empatycznym człowiekiem. Nie wnikając w szczegóły, uważam że jego pomoc w tym trudnym dla mnie okresie wybiegała poza standardowe normy - byliśmy z dużym wyprzedzeniem przygotowani na różne scenariusze złej diagnozy. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu doktorowi Pawłowi za pomoc w tamtym okresie ...

Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu doktorowi Pawłowi za pomoc w tamtym okresie – wciąż pamiętam i doceniam jego świetną opiekę pomimo upływu czasu.

Bardzo dobry lekarz. Korzystałem z porad doktora kilkukrotnie przy różnych chorobach. Potrafi także polecić suplementy zioła by nie było nawrotów

Swietny lekarz i człowiek. . Opanowanie, kompetencja,WIEDZA .w czasie jednej wizyty rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące sensu operacji raka prostaty. Polecam wszystkim mającym takie same dylematy.Dziękuje DOKTORZE

Swietny lekarz i człowiek.
Polecam wszystkim mającym takie same dylematy.Dziękuje DOKTORZE

Nie jestem zadowolona z wizyty. Lekarz był znudzony samym słuchaniem moich objawów. Pomimo, iż wyglądały typowo dodałam, iż właśnie kończę leczenie pochwy, w której pojawiły się enterokoki (okazałam wymaz z pochwy). Z tego co wyczytałam mogą one być również odpowiedzialne za zapalenie pęcherza. Oczywiście lekarz w ogóle nie wziął tego pod uwagę. Na podstawie wyniku moczu przepisał mi lek na częstomocz, który eliminuje tylko objawy, niestety nie działa w żaden sposób na bakterie, które mogą powodować dolegliwości. Po skończeniu opakowania wszystkie przypadłości wróciły. Jak się okazało u innego lekarza, który zlecił wymaz z cewki moczowej, na wyniku pojawiły się enterokoki. Niestety w tym momencie, możliwe że w zaleczonej pochwie ponownie zagnieździły się te bakterie. Także wizyta u Pana doktora nie tylko nie pomogła, ale wydłużyła i skomplikowała dalsze leczenie. NIE POLECAM !!!

Nie wiem kto pisze te pozytywne opinie, ale jestem po wizycie i nie podzielam ich, szkoda czasu i pieniędzy .... polecam tego lekarza tym, którzy chcą żeby im ktoś (przemądrzały) dokopał ...

Jest dobrym specjalistą,przy pierwszej wizycie zastosował potrzebne badania celem określenia stanu zdrowia.Udziela wyczerpującej informacji o stanie zdrowia.W dalszym leczeniu wykorzystuje dostępną aparaturę i środki farmakologiczne celem poprawy stanu zdrowia.

Byłem u tego lekarza pomimo dobrych opinii nie jestem zadowolony z wizyty.. i nie polecił bym nikomu, można jedynie z nim porozmawiać bo jest miły i nic po za tym.. u innego lekarza o tej samej specjalizacji od razu wykrył u mnie pewne schorzenie o którym ten "lekarz nie miał zielonego pojęcia.. przykro mi ale żenada.. a kasę zabierają pomimo braku pomocy zastanówcie się przed wizyta..

Bardzo dobry i życzliwy, pogodny i z odpowiednią dawką humoru. Interesuje się pacjentem, rozwiewa wszystkie wątpliwości w związku z chorobą, (pan doktor podczas pierwszej wizyty zdjagnozował u mnie guza, od razu się mną zajął -dzieki niemu juz po 3 tygodniach bylem po udanej operacji ktorą zresztą sam przeprowadził) pomaga pacjentowi przejść przez cały ten trudny okres, interesuje się opiekuje i informuje na bieżąco o wynikach badań. Dodaje otuchy i nadziei na przyszłość. Bardzo polecam!!

Bardzo grzeczny, spokojny, chętny do pomocy. Leczyłem się dotąd u trzech lekarzy urologów do doktora Pawlaczka mam pełne zaufanie.

niesamowity czlowiek wie jak dotrzec do pacjeta i wie jak go leczyc naprawde swietny specjalista