dr n. med. Paweł Petryszyn

Internista, Gastrolog

Bardzo miły, rzeczowy i fachowy specjalista. Podczas wizyty postawił klarowną diagnozę i wyjaśnił metody leczenia oraz jakich rezultatów można się po nich spodziewać. Dziękuję

Gorąco polecam, wzorowy kontakt z pacjentami, szczegółowe wyjaśnienie problemu, ludzkie podejście do pacjenta a w dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość. Dziękuję za życzliwość

To była moja pierwsza wizyta. Pan Doktor bardzo rzeczowo przeprowadził wywiad, i postawił diagnozę. Jestem bardzo zadowolona.

Sympatyczny, kontaktowy człowiek. Doktor szybko zdiagnozował problem. Pełen profesjonalizm i wiedza merytoryczna. polecam.

Dobry Fachowiec, a jeśli chodzi o kompetencje, to uważam, że pan Petryszyn jest bardzo kompetentny, ma fachowe podejście do pacjenta, widać, że ma duże doświadczenie. Byłem prywatnie w CDM Medix na pl. Hirszfelda we Wrocławiu. Polecam

Bardzo dobry specjalista gastrolog, doświadczony sumienny i wyrozumiały dla pacjentów, pomaga, dobrze dobiera lekarstwa- po zaaplikowaniu zaczęło mi się poprawiać - zobaczymy co będzie dalej ?

Chodzę tutaj od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi sie bo Doktor leczy od początku do konca. Nie mam zadnych problemów. Wszystko jest profesjonalne.

Bardzo życzliwy i profesjonaly Pan Doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pomimo iż bałam się wizyty - ta na prawdę przebiegała bardzo pozytywnie - dziękuję.

Byłam u Petryszyna jak dotąd kilka razy Byłam zawsze profesjonalnie leczona i jakość usług oceniam bardzo wysoko. Zdecydowanie polecam !

Duży pozytyw. Efekt końcowy leczenia znacznie przewyższył moje oczekiwania.Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim serdecznym podejściem do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Internista "?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin