Jest to lekarz ktory wzbudza calkowite zaufanie.Od pierwszej wizyty az do powrotu do domu interesuje sie stanem pacjenta.Bardzo kompleksowo podchodzi do problemu. Kiedy dowiedzialam sie o moim problemie poczulam, ze swiat mi sie zawalil jednak wsparcie Pana doktora uspokoilo mnie, zaczelam pozytywnie podchodzic do problemu..brak mi slow w podziekowaniu za wszystko

Polecam wszystkim pana doktora.Pawła Pikiel.Super specjalista bardzo dobry człowiek super podejście do pacjenta.Każdego traktuje indywidualnie.Polecam go wszystkim z całego serca.

Dr Pawel Pikiel to swietny specjalista i przede wszystkim wspanialy czlowiek z wyjatkowym podejsciem do pacjenta, co zdecydowanie ulatwia przejscie przez chorobe. Doktor jest w stalym kontakcie z pacjentem i wszelkie badania oraz wyniki sa blyskawiczne. Wspanialy czlowiek i lekarz, szczerze polecam. Dziekuje i pozdrawiam.

Oby wszyscy lekarze tacy byli! Wszystko co najlepsze można powiedzieć o lekarzu to właśnie on taki jest!!! Pomógł mi, zajął się mną i interesował, nawet po powrocie do domu dzwonił i pytał jak się czuję. Wspaniały człowiek, słowa tego nie wyrażą!

wspaniały lekarz! polecam każdemu. jeszcze nigdy takiego specjalisty nie spotkałam i chyba nie spotkam bo tacy lekarze to rzadkość!

Profesjonalista, lekarz z powołania, będąc pod opieką Pana DR czułam że musi się udać i że zrobi wszystko aby pomóc. Polecam z całego serca; Monika

Takiego lekarza, to ze świeczką... Pierwszy raz doświadczyłam takiego zaangażowania w rozmowę z pacjentem...Chylę czoło Pani Doktorze. Pełen profesjonalizm, umiejętność podejmowania trafnych decyzji.Fachowa opieka, wyczuwa się ciepło i szczerą chęć pomocy pacjentowi.

świetny specjalista,profesjonalista,super podejście do pacjenta,konkretny dr,wytłumaczy o co chodzi w chorobie, nie owija w bawełnę.Z czystym sumieniem można polecić,lekarz z powołania !!! jula

jula

Miły,sympatyczny,dobry specjalista i fachowiec.Polecam

Miły,sympatyczny,dobry specjalista i fachowiec.Polecam

Lekarz ten jest lekarzem z powołania,kompetentny ,uprzejmy posiada dużo empatii w stosunku do pacjenta.