dr n. med. Paweł Piotrowski

Obecnie ordynator nowopowstałego Oddziału Chirurgii
Onkologicznej Siedleckiego Centrum Onkologii,

Obecnie ordynator nowopowstałego Oddziału Chirurgii
Onkologicznej Siedleckiego Centrum Onkologii,
specjalizujący się w leczeniu zmian gruczołu piersiowego, przewodu pokarmowego, szczególnie nowotworów jelita grubego, odbytnicy, żołądka, nowotworów skóry.
Operacje: laparoskopwe, klasyczne, leczenie
z zaoszczędzeniem piersi, onkoplastyka, rekonstrukcje.

Pan doktor to człowiek bardzo zapracowany, pracuje w dwóch szpitalach [ Wawelska, Pruszków], oprócz tego przyjmuje prywatnie w Grodzisku, Pruszkowie, Płocku i Warszawie!!! Czy przy takiej ilości pracy można dobrze wypełniać obowiązki? Byłam operowana przez pana doktora, nie polecam , trzymać się od tego pana z daleka.

Pan doktor to człowiek bardzo zapracowany, pracuje w dwóch szpitalach

Pokierowano mnie do tego lekarza bo ojciec wymagał operacji raka odbytnicy a lekarze którzy go oglądali mówili,że ma małe szanse na uniknęcie sztucznego odbytu i powinnismy poszukać kogoś z dużym doświadczeniem w tym temacie.Ten lekarz wykonał operację,ojciec ma się dobrze, chorobę usunięto i nie ma worka na brzuchu!

Sprawny fachowiec i do tego skromny. Operował mojego ojca z powodu raka odbytnicy.nie dość , ze wskazał własciwa droge postepowania( konieczna była radiorerapia przed operacją) to przeprowadził fachowo operację.Teraz tata jest pod jego kontrolą w placówce NFZ, bez sztuczek z odsyłaniem do przychodni prywatnej. mimo wiedzy i umiejętności nie wychwala się po połotkach jaki jest wielki.

mimo wiedzy i umiejętności nie wychwala się po połotkach jaki jest wielki.

Zajmował się leczeniem mojej mamy z powodu raka piersi. Choroba wycięta, pierś zoztała, gruczoły chłonne poza jednym "strażnikiem" też.Fachowiec

Smpatyczny, fachowy,b.dobry chirurg od raka jelita grubego.

Smpatyczny, fachowy,b.dobry chirurg od raka jelita grubego.

nadęty zadufany w sobie pan życia i śmierci - po wizytach wiem że ludzie po 80 powinni już umrzeć a nie się leczyć albo samemu zrezygnować z leczenia i wtedy będzie święty spokój

Kompetentny zawodowo, oceniany jako sprawny chirurg,

Kompetentny zawodowo, oceniany jako sprawny chirurg,

jest dobrym chirurgiem i kompetentnym wzbudza zaufanie

jest dobrym chirurgiem i kompetentnym wzbudza zaufanie

MÓJ tata by żył gdyby został w porę skierowany na rezonans magnetyczny cho skarżył się na ból ale pan doktor sugerował zmiany pooperacyjne. Kiedy skierował go na rezonans rezonans nie odbył się bo tata nie wytrzymał z bólu i okazało się że ma przerzuty do płuc.

Kompetentny,profesjonalny,jak na lekarza dość sympatyczny

Kompetentny,profesjonalny,jak na lekarza dość sympatyczny