dr n. med. Paweł Płaza

Urolog

Jeżeli szukasz urologa to jest nim dr n. med Paweł Płaza. Naprawdę to się czuję że robi wszystko by pomóc. Swoją postawą wie co to jest przysięga lekarska i komu ma służyć. Wdzięczny pacjent Zbigniew.

Wspaniałe podejście do pacjenta.Rewelacyjny , uprzejmy i wspaniały człowiek, utalentowany fachowiec.Mój tata miał ogromne szczęście źe trafił do tego lekarza.Dziękuje panie doktorze z całego serca za opiekę i wykonanie operacji tacie.Pozdrawiam i źyczę duźo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych.

Ze względu na bardzo złe wyniki badań moczu otrzymałem skierowanie do urologa z adnotacją "PILNE". W przychodni SPSK 4 w Lublinie w rejestracji powiedziano mi, że nie mogą mnie zarejestrować w tym trybie, gdyż decyzję o przyjęciu poza poza planową (tj sześciomiesięczną )kolejką podejmuje lekarz i do niego mam się zgłosić z zapytaniem czy mnie przyjmie. Wg otrzymanej informacji lekarz Paweł Płaza w przychodni przyjmuje w poniedziałki od godziny 8 rano. O 7:45 rano zacząłem czekać przed gabinetem.Lekarz w przychodni pojawił się o godzinie 9:15. Gdy pokazałem mu skierowanie spojrzał ...

Ze względu na bardzo złe wyniki badań moczu otrzymałem skierowanie do urologa z adnotacją "PILNE". W przychodni SPSK 4 w Lublinie w rejestracji powiedziano mi, że nie mogą mnie zarejestrować w tym trybie, gdyż decyzję o przyjęciu poza poza planową (tj sześciomiesięczną )kolejką podejmuje lekarz i do niego mam się zgłosić z zapytaniem czy mnie przyjmie. Wg otrzymanej informacji lekarz Paweł Płaza w przychodni przyjmuje w poniedziałki od godziny 8 rano. O 7:45 rano zacząłem czekać przed gabinetem.Lekarz w przychodni pojawił się o godzinie 9:15. Gdy pokazałem mu skierowanie spojrzał na nie i zadał jedno pytanie : czy jestem w przychodni pierwszy raz, czy też już leczyłem się w niej. Nie zapytał się o wyniki , aby określić na ich podstawie czy mój stan zdrowia nie wymaga pilnego działania jak stwierdził lekarz POZ - dla niego było ważne, czy już byłem ich pacjentem. Gdy odpowiedziałem , że jest to moja pierwsza wizyta u nich , krótko odpowiadział : " PLANOWA KOLEJKA". Czyli 6 miesięcy czekania na wizytę, podczas gdy lekarz POZ na podstawie wyników badań stwierdził, że mój stan zdrowia wymaga pilnego objęcia leczeniem specjalistycznym. Z takim podejściem ten pan nie powinien wykonywać zawodu lekarza.

Lekarz godny polecenia, właściwy człowiek na właściwym miejscu, potrafi wytłumaczyć metody leczenia, wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam w 1000%.

Naprawdę rewelacyjny Lekarz przez wielkie "L". Kompetentny, uprzejmy, słuchający pacjenta. Zdecydowanie polecam innym wizytę u pana doktora.

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ,O OGROMNEJ WIEDZY ,WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU .ŻYCZYMY POWODZENIA W PRACY ZAWODOWEJ I ŻYCIU OSOBISTYM.POLECAM KAŻDEMU ,KTO POTRZEBUJE POMOCY BARDZO DOBREGO UROLOGA.

Lekarz-czlowiek, ktory moze pomoc i pomaga

Lekarz-czlowiek, ktory moze pomoc i pomaga

GORĄCO POLECAM!PEŁEN PROFESJONALIZM,BARDZO MIŁY CZŁOWIEK,CO BARDZO WAŻNE-DELIKATNOŚĆ W PODEJŚCIU DO CHOREGO.JASNO TŁUMACZY METODY LECZENIA.GODNY ZAUFANIA.

Młody lekarz o ogromnej wiedzy i "otwartym umyśle" na wciąż biegnącą do przodu wiedzą medyczną.Pełen profesjonalizm.Polecam wszystkim którzy mają problemy onkologiczno-urologiczne.WARTO!