Paweł Podhalański

3,6
3,6
3,5

Nie polecam.Pan doktor byl nieuprzejmy,niedelikatny.Potraktowal jak kazda inna choc na poczatku sie pytal czy pierwszy raz.Jesli zamierzacie na pierwsza wizytę isc do tego wlasnie pana to NIE POLECAM!!!

Zdecydowanie odradzam na obchodzie informując go że dziś urodzę bo mam skurcze odburknął leżeć i wychodzić do wc za potrzebą.Po czym poszedł spać do pokoju. Wezwana przeze mnie położna sama mnie zbadała rozwarcie przy krążku było 4cm po jego zdjęciu było już 8cm. Nawet się nie pofatygował wstać i mnie zabadać.Zaraz po zdjęciu krążka wylądowałam na porodówce wszystko zrobiły położne.On zszywał mnie chyba na szpiku bo do dziś czuje ból okolicy krocza.Na szczęscie synek urodził się zdrowy. Ale doktorka zdecydowanie odradzam. Myśli , że przyjedzie do Ostrzeszowa na dyżur to kobiety może traktować jak chce!!!!

Pan doktor jest godny polecenia zawsze uprzejmy ,punktualny dokladny nie mam zastrzezen swoje pacjentki traktuje naprawde szczegolnie

W kaliskim szpitalu miałam styczność prawie z każdym lekarzem i ten był najgorszy. Kobiety w ciąży bada okropnie. Bardzo dużo kobiet (poza jego pacjentkami oczywiście) leżących na patologii boi się jego badań. Ja sama zostałam tak zbadana, że ledwo udało mi się donosić ciążę.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i nie zgodze sie z wieloma osobami które się tu wypowiadają chodziłam do tego lekarza w ciąży na NFZ prywatnie byłam raptem 2 moze 3 razy na kase chorych poświecał mi tyle samo czasu co prywatnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego kompetencji. Bada bardzo delikatnie jest uprzejmy i to bardzo. Zdobył moje zaufanie i nie zamierzam zmieniać lekarza... z pewnością poleciła bym i polecam go znajomym.