Lekarz z powolania wytlumaczy wszystko o chorobie z dokladnoscia .po operacji przychodzil do corki codziennie .polecam

Tragedia. Odezwał sie do mnie raz w przeciągu całej wizyty, przy czym było to bardziej burkniecie nizeli rozmowa. Nie wytłumaczył mi nic, zero pomocy, tylko podał kartkę informującą o moim peknieciu torebki stawowej. Nie polecam zdecydowanie, bede sie musiała udać do innego lekarza.

Po wizytach z córką u innych lekarzy jestem mile zaskoczona. Super lekarz. Miły, uprzejmy, kompetentny. Postawił diagnozę, wyjaśnił przyczyny, zaproponował leczenie, rehabilitację. Jasno wyjaśnił cały proces leczenia. Gorąco polecam.

Polecam, dobry doktor od dorosłych i dzieci. Mnie leczył z użyciem bardzo nowoczesnego aparatu Taylora. Leczenie długie i skomplikowane ale opłacało się. Nogi proste i równiutkie

kompetentny, rzeczowa rozmowa, badanie, diagnoza i propozycja leczenia. tego oczekiwałem, polecam

dotąd leczyliśmy dziecko w przychodni w Otwocku u prof. Czubaka, balismy się zmiany lekarza ale NIEPOTRZEBNIE ! Dr.Polaczek jest miłym,konkretnym fachowcem.Polecam

Kompetentny, konkretny, zbadał, znalazł przyczyne i zaproponował leczenie. wcześniej bylem u trzech lekarzy i każdy mnie odsylal z kwitkiem

W czasie pobytu w szpitalu zawsze wykazywał się kompetencją ale także dużą cierpliwością i zrozumieniem.

Bardzo kompetenty, uczynny i miły lekarz. Leczył mojemu maluszkowi stopy końsko - szpotawe. JAk narazie Piotruś zaczął chodzic i wszystko jest w porządku