lek. med. Paweł Polityłolek. med. Paweł Polityło - zdjęcie profilowe

lek. med. Paweł Polityło

Chirurg dziecięcy

Od 20 lat związany jestem z chirurgią dziecięcą. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce, USA, a także Wielkiej Brytanii. Przez kilka lat pracę w Wielkiej Brytanii łączyłem z pracą w Klinice Chirurgii i Onkologii Dziecięcej w Łodzi, gdzie starałem się przenieść moje brytyjskie doświadczenia na polski grunt, a jednocześnie uczyłem się od moich doświadczonych kolegów. W roku 2015 objąłem stanowisko Ordynatora Oddziału Chirurgicznego dla Dzieci w Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie.

Wspaniały lekarz, profesjonalista, zdecydowanie godny polecenia. Wzór dla wszystkich lekarzy ! Bez zbędnych wizyt, konkretny i uprzejmy. Operował naszego synka (4 lata), operacja przebiegła świetnie, synek po kilku godzinach już chciał biegać. POZDRAWIAMY

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Doktorowi. Kiedy zdiagnozowano u synka chorobę, udaliśmy się do gabinetu Pana Pawła. Zostaliśmy potraktowani bardzo poważnie i profesjonalnie. Pan doktor wytłumaczył nam dokładnie wszystkie wątpliwości. Po konsultacji synek został przyjęty do szpitala, i od razu następnego dnia przez p. Pawła zoperowany. Po cięciu nie ma nawet śladu, operacja była przeprowadzona bardzo szybko a syn czuł i czuje się świetnie. Dodatkowo pan Doktor jest osobą bardzo kulturalną, skromną i sympatyczną. Zawsze też można do niego zadzwonić w razie wątpliwości a on wszystko na spokojnie wytłumaczy. Polecam i dziękuję.

Gdy przyszedł powiedzieć, że będzie operował moją córkę od razu wiedziałam, że to ktoś z kogo będziemy zadowoleni. Elegancki, miły, skromny. Przed zabiegiem przyszedł, poinformował, odpowiedział na wszystkie pytania. Zaraz po zabiegu również udzielił informacji o przebiegu. Po wybudzeniu córki interesował się, wchodził, pytał jak się czuje. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wg mnie fachowiec jakich mało. Profesjonalista, lekarz z powołania, których już niestety coraz mniej. Czeka mnie jeszcze zabieg przepukliny pępkowej u synusia i mam nadzieję, że trafimy pod opiekę dr Polityło. Doktorze, 5-letnia Wiktoria i jej rodzice dziękują ...

Doktorze, 5-letnia Wiktoria i jej rodzice dziękują za wszystko!

Lekarz godny polecenia! Bardzo miły, sympatyczny, kompetentny. Gdy zdiagnozowano przepuklinę pachwinową u naszej miesięcznej córki udaliśmy się do niego na wizytę. Wytłumaczył nam dokładnie na czym polega problem i jak będzie wyglądał zabieg. Niestety nie dotrwaliśmy do terminu operacji i w trybie pilnym udaliśmy się do szpitala. Mała została szybko przyjęta na oddział i zoperowana przez pana doktora. Podczas pobytu w szpitalu interesował się stanem jej zdrowia a zanim skończył dyżur jeszcze raz przyszedł zapytać się czy wszystko ok i czy mam jeszcze jakieś pytania. Perfekcyjna robota, po cięciu nie ma prawie śladu.

Polecam tego lekarza!! Uprzejmy, konkretny, sympatyczny, moje dziecko 1szy raz nie płakało :) Koszt wizyty nie jest ważny jak dziecko zostanie porządnie przyjęte, a rodzic odpowiednio poinformowany o problemie.

Lekarz, który jako pierwszy przeprowadził specjalistyczny zabieg u naszego syna. Fachowość, kompetencja i podejście do pacjenta spowodowały obdarzenie go przez nas OGROMNYM szacunkiem. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - polecamy z całego serca!!! Doktorze jesteśmy dozgonnie wdzięczni za wszystko, co zrobił Pan dla Jasia. pozdrawiamy serdecznie

Operował mojego syna (usunięcie pęcherzyka żółciowego). Perfekcyjna robota. Człowiek skromny i bardzo kulturalny.

za 3 minuty spędzone w gabinecie 100 zł . . .

za 3 minuty spędzone w gabinecie 100 zł . . .

Bardzo uprzejmy,sympatyczny lekarz,który wszystko dokładnie tłumaczy.A w razie niejasności dodatkowo udzieli porady telefonicznej.Gorąco polecam!

uprzejmy i opanowany lekarz godny polecenia

uprzejmy i opanowany lekarz godny polecenia