Średnia ocen:3,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
3,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
3,0
Kompleksowość podejścia
3,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
3,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Bardzo nie polecam. Ten człowiek rozmawiał ze mną przez 30 min., kiedy byłem w jego gabinecie z żoną. W tym czasie zdążył powiedzieć, że wybuchy złości mojej żony, kiedy mnie obraża (np. nazwała gnojem, skurwysynem, mówiła że śmierdzę itp.) to też moja wina. Gdy mówiłem, że za konflikt pomiędzy mną a żoną odpowiadamy oboje, ale ataki agresji mojej żony to przemoc, a ja jestem jej ofiarą i za nią nie odpowiadam, to pan powiedział, że żona jest bardziej wrażliwa ode mnie i stąd jej zachowanie. To jednak nie koniec. Zona ...

Bardzo nie polecam. Ten człowiek rozmawiał ze mną przez 30 min., kiedy byłem w jego gabinecie z żoną. W tym czasie zdążył powiedzieć, że wybuchy złości mojej żony, kiedy mnie obraża (np. nazwała gnojem, skurwysynem, mówiła że śmierdzę itp.) to też moja wina. Gdy mówiłem, że za konflikt pomiędzy mną a żoną odpowiadamy oboje, ale ataki agresji mojej żony to przemoc, a ja jestem jej ofiarą i za nią nie odpowiadam, to pan powiedział, że żona jest bardziej wrażliwa ode mnie i stąd jej zachowanie.

To jednak nie koniec. Zona od kilku tygodni chodzi do tego pana na terapię i właśnie dowiedziałem się od niej, że ja cierpię na rozdwojenie osobowości (ten człowiek mnie widział 30 minut i już wydał diagnozę), a wcześniej, że to że ona pamięta, że rzuciła się na mnie z pięściami i mnie kopała, to nie wiadomo czy tak to wyglądało, bo bardzo prawdopodobne, że ja zmanipulowałem jej pamięcią i jej to wmówiłem.

Reasumując: bardzo, bardzo nie polecam.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że trafiłam właśnie do Pawła wtedy, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia w dość trudnym dla mnie momencie, a jeszcze bardziej jestem wdzięczna jemu za pomoc i wsparcie, jakie dostałam. Potrafił dokładnie wtedy, kiedy to było potrzebne mnie uspokoić, zmotywować, zainspirować, zdyscyplinować i nie pozwolić na niepotrzebne użalanie się nad sobą, za każdym razem z tą samą pełną dobrej motywacji postawą. Od samego początku miałam do niego pełne zaufanie, nawet wtedy, kiedy byłam na niego zła za to, że nie pozwala mi się nad sobą rozczulać, oraz ...

Jestem ogromnie wdzięczna za to, że trafiłam właśnie do Pawła wtedy, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia w dość trudnym dla mnie momencie, a jeszcze bardziej jestem wdzięczna jemu za pomoc i wsparcie, jakie dostałam. Potrafił dokładnie wtedy, kiedy to było potrzebne mnie uspokoić, zmotywować, zainspirować, zdyscyplinować i nie pozwolić na niepotrzebne użalanie się nad sobą, za każdym razem z tą samą pełną dobrej motywacji postawą. Od samego początku miałam do niego pełne zaufanie, nawet wtedy, kiedy byłam na niego zła za to, że nie pozwala mi się nad sobą rozczulać, oraz całkowitą pewność, że wie co robi. Nie pomyliłam się ani trochę, dzisiaj jestem o kilka kroków milowych dalej i stale jest coraz lepiej i ja czuję się coraz silniejsza. Pan Paweł jest bardzo dobrym terapeutą, bardzo dobrym człowiekiem i na pewno ma ogromną intuicję w relacji. Do dzisiaj jestem przekonana, że to co od niego dostałam jest warte o wiele więcej niż pieniądze jakie mnie to kosztowało. Jeśli tylko jesteś gotowy/gotowa do pracy i do zmiany to z pełnym przekonaniem popieram wybór tego terapeuty.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat