lek. dent. Paweł Poniatowskilek. dent. Paweł Poniatowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. dent. Paweł Poniatowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, Implantolog
Lekarz oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu.
Starszy asystent oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej ...

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, Implantolog
Starszy asystent oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
Absolwent szkoły chirurgii jamy ustnej oraz implantologii - "Oral Surgery Academy".
Od wielu lat zajmuje się zaawansowaną chirurgią stomatologiczną oraz implantologią.
W swojej pracy wykorzystuje technologię 3D.

Zainteresowania zawodowe to: chirurgia plastyczna twarzy, chirurgia stomatologiczna, implantologia, chirurgia ortognatyczna, regeneracja kostna przedprotetyczna, chirurgia urazowa części twarzowej czaszki oraz onkologia głowy i szyi.
Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii. Członek "European Association of Cranio Maxillofacial Surgery
Każda rezerwacja będzie potwierdzona telefonicznie w celu ustalenia celu wizyty.

Przed konsultacją implantologiczną (300 zł) proszę przynieść CBCT ( tomografia stomatologiczna ) Skierowanie może zostać wystawione przed wizytą przez gabinet - DC Smile Designers

Na konsultację z zakresu chirurgii ortognatycznej proszę dostarczyć:
-plan leczenia ortodontycznego
-modele zgryzowe
-zdjęcie cefalometryczne i pantomograficzne

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀

Bardzo dobry lekarz. Usunął mi trudną zatrzymaną ósemkę. Wcześniej poinformował mnie o możliwych powikłaniach. Wszystko poszło bez problemu. Polecam