Paweł Pozorski

Ginekolog

Nie ma lepszgo lekarza od dr. Pozorskiego, chodziłam w pierwszej ciąży, chodzę również w drugiej, ogólnie mój pierwszy i mam nadzieję, że ostatni lekarz :) bardzo sumienny, zawsze znajdzie czas, doradzi, odpowie na pytania, nie zbywa pacjentki " od tak sobie " jest w stanie przyjąć pacjentke nawet podczas dyżuru w szpitalu gdy coś nie tak, na wizytach miły, dokładnie bada, wszystko wyjaśnia, pyta o stan zdrowia, dokładnie przegląda wyniki, poświęca tyle czasu ile dana pacjentka potrzebuje, a co najważniejsze na wizycie nigdy nie czuje się jak niechciany pacjent, porozmawia, pożartuje, uśmiechnie się :) lekarz z powołania, a nie jak co nie którzy ginekolodzy! Polecam bo na prawdę warto :) w dodatku bardzo przystojny.. :)

Wspaniały lekarz, delikatny -podczas badania pyta czy boli, dokładnie tłumaczy wszystko, nie śpieszy się, uprzejmy. Długo zastanawiałam się nad wyborem lekarza i zawsze mówiłam że to będzie kobieta, ale nie trafiłam na taką która byłaby dobra i wybór padł na dr Pawła Pozorskiego i nie żałuję, polecam wszystkim kobietą które nie wiedzą na kogo się zdecydować - lekarz z powołania a takich jest mało!!!

Uważam że dr. Pozorski jest najlepszym lekarzem w Ostrowie i pewnie nie tylko. Bardzo przykłada się do tego co robi, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśni i porozmawia. Bardzo sympatyczny, widać że zależy mu na dobru pacjentek i naprawdę chce pomóc. Wizyty na NFZ są o niebo lepsze niż wizyty prywatne u innych lekarzy. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, a byłam już u wielu. Jeśli ma dyżur w szpitalu to w razie problemów przyjmie, przebada i można się go poradzić. W czasie mojego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie, porozmawiał, wyjaśnił i podniósł na duchu. Słyszałam, że niektórzy lekarze nie są do niego przychylni, może dlatego że jest ich zupełnym przeciwieństwem - posiada dużą wiedzę i zdolność empatii, czego większości niestety brakuje! Mam nadzieję że nie będę już nigdy musiała zmieniać Pana doktora na innego lekarza. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić dr. Pozorskiego.

Wspaniały lekarz! Każdej koleżance, której spotykam polecam Pana doktora. :) Jest świetnym fachowcem, bardzo konkretnym i miłym. Nie traktuje pacjentek z góry, nie krępuje, można się poczuć przy nim swobodnie, a dodatkowo jest bardzo przystojny.. ;) Zawsze znajdzie czas i zależy mu na tym, aby rozwiązać problem. Nie bez powodu ma tyle pacjentek. Prawdziwi lekarz z powołaniem. Gorąco polecam!!! ;)

Prawdziwy lekarz z powołania. Niezwykle precyzyjny, rzetelny i oddany temu, co robi. Ma fantastyczny kontakt z pacjentem i niesamowite podejście do niego. Nie dziwię się więc, że są do niego taaaaakie kolejki. Bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i w żadnym razie nie lekceważy pacjentek. Jest to zdecydowanie lekarz godny polecenia. Ja na pewno nie zamienię go na nikogo innego :)

bardzo dobry lekarz, delikatny wszystko dokladnie wytlumaczy, ma dla kazdego czas w przeciwienstwie do lekarzy w krotoszynie, pomaga mi bardzo duzo poniewaz mam problemy z zajsciem w ciaze, poswieca mi duzo czasu zeby wyleczyc przyczyny.

Super lekarz, takiego jeszcze nie spotkałam, a byłam już u wielu. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne, nie spieszy się, widać że przykłada się do tego co robi i nie traktuje pacjentki "na odczepne" jak niektórzy lekarze. Niektóre kobiety skarżą się na kolejki do Pana doktora ale to o czymś świadczy. W czasie ponad tygodniowego pobytu w szpitalu jako jedyny lekarz wywarł na mnie dobre wrażenie. Mogę w pełni polecić dr Pawła Pozorskiego.

Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy lekarz w Ostrowie, a mam porównanie bo korzystałam z "usług" Skowronka, Kaszni, grochowskiej, Szczublewskich, Bartosiowej, Wiśniowskiej, Machalicy i w porównaniu do tamtych lekarz wypada rewelacyjnie. Prowadzi moją ciąże w medikorze właściwie całą na nfz a jakość lepsza niż u innych lekarzy podczas wizyt prywatnych. Dla nformacji w tej przychodni pan doktor za wizytę prywatną bierze 20-30 zł a więc śmieszne sumy. Wszystko rzeczowo wytłumaczy,jest przede wszystkim bardzo konkretny a to lubie u specjalistów, nie rozczula się zbytnio, przekazuje fakty naukowe.W dodatku można z nim pożartować :D Znajoma też miała prowadzoną przez niego ciąże i gdy wykrył nieprawidłowości , to od razu dostała skierowanie do Poznania, nie trzeba było czekać. Dla mnie same superlatywy.

z Żadnego Ginekologa nie bylam tak zadowolona pyta sie jak sie czujesz zanim cos powie zastanowi sie dwa razy nie odpowiada pochopnie fachowe podejscie jedyny minus to sa kolejki do Pana Dr. ale tak Godny Polecenia

Ja również jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Chodziłam do niego przez całą ciążę na NFZ i ani razu nie miałam odczucia, że mam się streszczać bo za drzwiami czekają jeszcze inne pacjentki a przecież nie jest to wizyta prywatna.Można było z nim porozmawiać w gabinecie o wszystkim nie tylko jak w moim przypadku o ciąży.Tak więc z całą stanowczością mogę wam polecić drogie panie doktora Pozorskiego jest naprawdę miły i sympatyczny, i co ważne nie będziecie miały odczucia,że nie jesteście na wizycie prywatnej.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ostrów Wielkopolski"?

Czarnieckiego 25
ul.Wrocławska
ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
63-200 Jarocin
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG - USG - OSTEOPOROZA
ul. Górnośląska 37a ( przy skrzyżowaniu z ul. Polną ). poniedziałki, środy oraz III-cia sobota m-c.
62-800 Kalisz
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Sienkiewicza 4 ( wejście od ul. Towarowj ) II-gi i IV-ty piątek m-c.
ENDOKRYNOLOG
ul. Bolewskiego 8 ( gabinet w poradni chirurgicznej ) II-ga sobota m-c.
63-700 Krotoszyn
ENDOKRYNOLOG
ul. Mickiewicza 5 ( w budynku przychodni parter ) IV-ta sobota m-c.
63-100 Śrem
ENDOKRYNOLOG I GINEKOLOG
ul. Wł. Gomułki 44 ( wejście od ul. Zygmunta Starego ) I-wsza i III-cia sobota m-c.
63-500 Ostrzeszów
ENDOKRYNOLOG
ul. Strzelecka 33 przyjęcia I-wszy i III-ci piątek m-c.
63-000 Środa Wielkopolska
ENDOKRYNOLOG
ul. Szpitalna ( gabinet ne terenie szpitala zaraz za portiernią )
63-600 Kępno

Krzysztof Skowronek