Pan dr pracuje w Ostrowskim szpitalu - co do jego pracy nie mam zdania. Nie byłam jego pacjentką. Po porodzie przyszedł tylko obejrzeć krocze. Jest mało sympatyczny, zarozumiały totalny brak kultury nie odpowiada pacjentom na zwykłe "dzień dobry". A to nie jest tylko moje zdanie tak po prostu ma - jest gburem!

Jeżeli ktoś twierdzi że pan doktor Paweł to lekarz nie godny polecenia to naprawde chyba sam nie wie czego chce.Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego znam.Dokładnie wszystko tłumaczy jest doświadczonym lekarzem a przy tym bardzo miły,sympatyczny i delikatny.Prawdziwy lekarz z powołania.

bardzo niesympatyczny lekarz podczas ciecia cesarskiego glupie komentarze na tle wagi i wygladu opanowalby sie a zajal tym co ma robic

super lekarz. mialam z nim konsultacje podczas pobytu w szpitalu. wizyta bez stresu, wszystko dokladnie wytlumaczyl. bardzo mily i do tego przystojny;) godny polecenia

Lekarz bardzo sympatyczny, miły i uprzejmy :) Kontakt z pacjentem doskonały.

Lekarz bardzo sympatyczny, miły i uprzejmy :) Kontakt z pacjentem doskonały.

Po prostu nie znam lepszego lekarza jak pan Paweł.Jest kompetentny, uprzejmy,spełnia oczekiwania jako lekarz...Ma czas by wytłumaczyć wszystko o co pytam, a przede wszytskim z sensem odpowiada na wszystkie nurtujące mnie pytania. SZCZERZE!!! to do doktora P.Pozorskiego chodzę z czystej sympatii, bo taki powinien być prawdziwy lekarz z powołania !!

byłam na konsultacji u tego lekarza podczas mojego pobytu w szpitalu-totalna katastrofa-czułam sie potraktowana przedmiotowo i dokładnie tak wyglądałam kolejnego dnia-z mojego brzucha możnaby ściągać odciski Pana Pozorskiego-miałam 5 `siniaków:(((