Paweł Pozorski

z Żadnego Ginekologa nie bylam tak zadowolona pyta sie jak sie czujesz zanim cos powie zastanowi sie dwa razy nie odpowiada pochopnie fachowe podejscie jedyny minus to sa kolejki do Pana Dr. ale tak Godny Polecenia

Najlepszy lekarz jakiego znam: miły, delikatny, kompetentny z poczuciem humoru i cholernie przystojny!!! :)

Takiego lekarza jak dr. Pozorski to na prawdę ze świecą szukać.. Zdecydowanie jest najlepszym lekarzem w Ostrowie!! W 100% godny polecenia.. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru, a co najważniejsze jest bezbłędny w swoim zawodzie..

Najlepszy lekarz jakiego znam a ta Pani która pisze tutaj, ze nie jest zadowolona raczej pomyliła lekarzy...

osobiscie uwazam ze jest to bardzo dbry lekarz

osobiscie uwazam ze jest to bardzo dbry lekarz

Lekarz godny polecenia, ale trudno się do niego dostać.

Lekarz godny polecenia, ale trudno się do niego dostać.

świetne poczucie humoru :) Bez stresu, bez zbędnego napięcia, że czas leci i następne Panie czekają. Spokój i wyczerpująca informacja. Polecam.

gdzie przyjmuje dr Pozorski i ma ktoś jakieś nr? przyjmuje prywatnie? słyszałam super opinie wiec chce sie osobiście przekonać

chodziłam do niego cala ciaze na kase chorych i jest zadkim lekarzem do ktorego moglam dzwonic jak cos mi bylo super lekarz polecam

super lekarz dobrze robi cięcia cesarskie

super lekarz dobrze robi cięcia cesarskie