Paweł Pozorski

przesympatyczny lekarz dokładnie wszystko tłumaczy polecam

przesympatyczny lekarz dokładnie wszystko tłumaczy polecam

Zadziwiają mnie pozytywne opinie na temat tego pana,(bo lekarzem trudno go nazwać). Przyjmował mnie na oddział po poronieniu i długo tego nie zapomnę.Bardzo niemiły, wręcz chamski, opryskliwy, oschły gbur a jego żarciki zaliczają się raczej do czarnego humoru. Generalnie młody cwaniaczek,któremu wydaje się, że pozjadał wszystkie rozumy. Wiedza medyczna to nie wszystko panie doktorze. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

wszystkich maksymalnych ocen lekarz nie uzyskał tylko i wyłącznie z powodu mojej ostatniej wizyty. Zawsze był miły i uprzejmy,po prostu idealny lekarz.Ostatnio byłam u niego z problemem choroby wenerycznej, a wiec sama jestem jej sobie winna.Lekarz mnie troche surowo potraktował,takie usmieszki jakbym sie puszczała na prawo i na lewo.Z drugiej strony miał rację, ze mi to surowo wytłumaczył, bo takie choroby to nie zarty. Ogólnie obiektywnie rzecz biorac jest to jeden z najlepszych ginekologow w Ostrowie.

Świetny, kompetentny lekarz. Jest bardzo dokładny, wszystko wytłumaczy- pełen profesjonalizm!

Jest miły ale chyba tylko dla swoich pacjentek. W szpitalu bez ogródek podważa decyzje innych lekarzy, mało tego, sugeruje otwarcie, że zalecenia innych lekarzy były "sponsorowane" ( wiecie co mam na myśli). Generalnie nie polecam tego lekarza, zamiast leczyc dostarcza tylko dodatkowego stresu.

Prawdziwy lekarz z powołania. Poświęca wiele uwagi pacjentkom. Jest komopetenty, odpowiada na wszystkie pytania. W czasie ciąży przy każdej wizycie robi USG i wszystko szczegółowo opowiada. Będąc na wizycie na NFZ czułam się jakbym była w prywatnym gabinecie. Bardzo miła atmosfera. Byłam już u kilku lekarzy w Ostrowie, zarówno prywatnie jak i na NFZ i lepszego od dr. Pozorskiego nie ma! Ponadto pracuje on w Ostrowskim szpitalu, a to też dodatkowy plus. Naprawdę z czystym sumieniem goraco polecam tego ginekologa.

swietny lekarz polecam wszystkim prowadzil moja ciaze i moich kolezanek wszystkie zadowolone

Polecam! Naprawdę bardzo sympatyczny lekarz.

Polecam! Naprawdę bardzo sympatyczny lekarz.

czy moze ktos podac namiary pana doktora na wizyte prywatna ??i czy pracuje on w szpitalu wrazie czego zeby byl przy porodzie??

Powiem krótko...polecam w 100% tego lekarza.Jest osoba kompetentną, bardzo życzliwy dla pacjentek,wzbudza w pełni zaufanie...a do tego czarujący:):)