lek. dent. Paweł Przystał

Absolutnie nie polecam wizyty u tego lekarza. Już od samego początku biło od tego Pana chłodem do pacjenta, który przyszedł usunąć ósemkę. Popatrzył na zdjęcie pantograficzne, nie rozmawiając z pacjentem, nie wyjaśniając, podszedł i szybko w pośpiechu, mało delikatnie podał znieczulenie (krwiak po podaniu znieczulenia), po czym zniknął na 15 minut do innego pokoju na plotki do Pań z rejestracji, zostawiając pacjenta samego, który nie czuł się zbyt dobrze bezpośrednio po podaniu znieczulenia. Po powrocie burknął, żeby szeroko otworzyć usta i mocno przytrzymując język, wpychając go w stronę gardła, ostro zaczął podważać zęba. Na mój sygnał (podniesienie rąk) nie reagował, robił swoje. Dusiłam się. Ale dramat zaczął się później, kiedy okazało się, że pękł korzeń zęba i będzie musiał usunąć resztki korzenia z dołu zębowego. Ostrymi narzędziami strasznie zharował mi dziąsło dookoła usuwanego zęba, nie wspominając o naderwanym kąciku ust. Podczas zabiegu nic nie wyjaśniał pacjentowi co robi i co się wydarzyło, dlaczego tak to wszystko długo trwa. Zero wskazówek, zaleceń jak postępować po zabiegu, co stosować, co robić w razie jakichkolwiek powikłań. Podejście doktora do pacjenta gorsze, niż do zwierzęcia. Brak jakiekolwiek kultury osobistej, profesjonalizmu, empatii, czy nawet rozmowy pacjent-lekarz. Przestrzegam wszystkich przed wizytą u tego lekarza.

Dramat. Ten lekarz nie powinien wogule zajmowac sie pacjentami. W pól zeba wyrwal a reszte zostawil i kazal mojej corce wyjsc. Zero podejscia nie polecam

Z mojej dzisiejszej wizyty u dr Przystał jestem b.zadowolona. Pan Doktor jest bardzo dokładny, zaangażowany,stwarza dobrą atmosferę niwelującą stres. W kontakcie z pacjentem uprzejmy i komunikatywny. Ekstrakcja ósemek przebiegła szybko i bezboleśnie.

Wszystkim odradzam spotkanie z tym lekarzem. Zostałam potraktowana bardzo arogancko, miałam wrażenie,że na mnie wyładowuje swoje sfrustrowanie i niezadowolenie z życia. Koniec końców z wielką łaską postanowił mi usunąć zęba-osemke-znieczulenie zadziałało nie w tym miejscu co trzeba, wyłam z bólu a Pan Doktor zdawał się tym wcale nie przejmować. Rwal "na żywca". Straszna trauma. Straciłam zupełnie zaufanie do tego człowieka.Przestrzegam wszystkich...

Bardzo arogancki j nieuprzejmy lekarz, wręcz agresywny w zachowaniu. Nic nie tłumaczy. Opryskliwie odpowiada podniesionym głosem. Kazał mi siedzieć i się nie ruszać. Jak powiedziałam że nie działa znieczulenie na dolną szczękę i dalej boli to mi powiedział że ma boleć i że mam wytrzymać. Później już nie reagował a łzy z bólu leciały mi po twarzy. Gdyby nie to że miałam już upiłowaną szczękę to bym uciekła. Nikomu nie życzę spotkania z tym czlowiekiem. Okropne i bardzo bolesne doświadczenie.

29 maja 2018(wtorek przed Bożym Ciałem). Pan doktor usuwał mi "ósemkę", która miała złamaną jedną ścianę.Na zdjęciu rtg ząb nie wyglądał na skomplikowany do usunięcia skoro na pytanie czy są duże korzenie padła odpowiedź Pana doktora,że średnie.Najpierw dłutował, potem poprosił o wiertarkę i arogancko upomniał " żebym trzymała głowę i nie uciekała, chyba że chcę przyjść na zabieg, a terminy są za miesiąc".Wrażenie moje przy tym, jakby chciał złamać żuchwę.Skończył co zaczął znowu dłutowaniem i czyszczeniem(zębodołu?, kości?) szorując w poprzek narzędziem.Po wypłukaniu wodą z Meridolem( butelka stałą na szafce) założył gazik bez zszycia dziąsła i usłyszałam, że to wszystko.Na moje pytanie czy na jakiś środek p.bólowy i antybiotyk dostanę receptę odparł,że wystarczy APAP jak zażyję, a antybiotyk nie ma potrzeby.Dni były upalne.Po paru dniach wróciłam do Poradni(nie mogłam otworzyć ust,ból zębów przy niechcącym stuknięciu szczoteczką aż do "czwórki" i pulsowanie w dziąśle, które się nie goiło,),z prośbą o kontrolę przez innego lekarza.Młoda Pani doktor obejrzała i spojrzała wymownie na Pana doktora,który również oglądał swoje dzieło.Na moje pytanie co się dzieje odparła,że jest stan zapalny ...kości.Jeszcze jedna wizyta, kolejna Pani doktor założyła "NIPASIK" a dziąsło( już ponad miesiąc) jeszcze nie zagojone.Skończyło się na antybiotyku(od innego lekarza nie związanego z tamtejszą przychodnią).NIE POLECAM!!!!!!!! AROGANCJA DOKTORA DOMINUJE NAD PROFESJONALIZMEM.

Fajny ten Doktor :) Stwarza sympatyczną atmosferę, a do pracy przystępuje ze skupieniem i profesjonalizmem. Aż chce się wracać :) Jeden ząb wyleczony (ubytek), mam jeszcze dwa, więc na pewno zajrzę. Polecam!

Doktor bardzo kompetentny, świetny fachowiec, widać że ma doświadczenie i lubi to co robi. Pacjent czuje się bezpiecznie i w dobrych rękach.

Świetny lekarz, profesjonalista w każdym calu, bardzo dokładny i rzeczowy, nie naciąga na niepotrzebne wydatki, sympatyczny i z poczuciem humoru. Polecam :)

Pan doktor konsultował u mnie usunięcie zatrzymanych ósemek. Okazało się, że są położone głęboko, a ponieważ nie dają żadnych objawów, lepiej ich nie usuwać. Tym bardziej, że mogłoby to zagrozić sąsiednim zębom. Zabieg wiązałby się z niepotrzebnym bólem i wydatkiem. Polecam pana doktora jako osobę uczciwą, z kompleksowym podejściem oraz dużą wiedzą i doświadczeniem.