lekarz Paweł Radziejewskilekarz Paweł Radziejewski - zdjęcie profilowe

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Zapraszam do odwiedzenia strony www mojego gabinetu:

www.psychiatradzieciecy.com.pl

Jestem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży, obecnie w trakcie ...

Zapraszam do odwiedzenia strony www mojego gabinetu:

www.psychiatradzieciecy.com.pl

Jestem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży, obecnie w trakcie spacjalizacji z psychiatrii dorosłych. Od 2007r. jestem pracownikiem Szpitala Psychiatrycznego w Toruniu - Oddział Kliniczny Psychiatrii Młodzieży.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Służę pomocą w leczeniu : zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń zachowania, ADHD, depresji, lęków, CHAD, zaburzeń odżywiania, zaburzeń psychotycznych np schizofrenii, całościowych zaburzeń rozwoju - autyzm, zespół Aspergera, niepełnosprawności intelektualnej w okresach pobudzenia, uzależnieniom od alkoholu, narkotyków i leków.

Szcególną wagę przykładam do oceny tzw. objawów prodromalnych - tzn. objawów które często poprzedzają wystąpienie choroby.

Im wcześniejsza diagnoza tym lepsze rokowanie i krótszy czas na powrót do zdrowia.

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!

Pan doktor bardzo dobrze dobrał leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Panu doktorowi mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pana przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję