lekarz Paweł Romanowski

Endokrynolog

2,9

Dr jeszcze nigdy nie odmówił mi wizyty i porady mimo że leczę się na NFZ (nawet jak się spóźniłem) Od razu zrobił mi USG i wypisał leki. Ja jestem zadowolony i nie wydaje mi się aby kogoś traktował z góry. Nie wiem skąd się biorą tak negatywne opinie.Dla mnie jest w porządku

zdecydowanie NIE POLECAM wizyta 180zloty trwała dosłownie niecałe 5 minut. Przyszłam z wynikiem TSH ponad 4, doktor powiedział że to jest wynik dobry, wizyta prywatnie a USG tarczycy wskazane by robić u innego lekarza... Na którym wyszło że mam Hashimoto, po chiwili wyniki wyszły o wiele wyższe. Trafiłam do innego dobrego lekarza w Koszalinie który wszystko wytłumaczył zrobił USG i wypisał leki. Wsyzstko powoli się normuje TO JEST PARANOJA że z takim wynikiem zostałam odesłana do domu...

zdecydowanie NIE POLECAM
TO JEST PARANOJA że z takim wynikiem zostałam odesłana do domu...

Jak dla mnie kompletne dno. Leczylam się u niego pół roku. Przez złe tabletki które mi dobrał totalnie rozwalił mi cykl miesiaczkowy, cerę,samopoczucie bo prawie wpadłam w depresję a tarczyca była w fatalnym stanie mimo regularnych wizyt i przyjmowania leków których mój organizm nie wchłanial przez laktoze w jej składzie. Doktorek doskonale wiedział ze jej nie toleruje Do tego szybkie wizyty bo max 5-7 minut gdzie teraz u lekarza siedzę 45 minut, brak karty pacjenta i co wizyta od nowa opowiadać z czym przychodzę,lekceważenie skarg na samopoczucie i wmawianie innych ...

Do tego szybkie wizyty bo max 5-7 minut gdzie teraz u lekarza siedzę 45 minut, brak karty pacjenta i co wizyta od nowa opowiadać z czym przychodzę,lekceważenie skarg na samopoczucie i wmawianie innych chorób na które miałam badania wykluczające je kompletnie. Jakie plusy? +12 kg w 6 miesięcy. Powinnam go pozwać za rozwalenie zdrowia ale to taki cwaniak ze na bank by się wymigal. Nie polecam!

Kontaktowy, kompetentny, życzliwy, sympatyczny i godny polecenia lekarz. Potrafi słuchać, nie lekceważy pacjenta. Jest ambitny w diagnostyce oraz wnioskach dot. dalszego leczenia.

Leczę się u Pana doktora od 3 lat. Taki sam na prywatnej wizycie jak i na NFZ. Oczywiście dużo nie mówi,tylko dużo pisze i na tym koniec. Ale dzięki tabletkom przepisanych przez p.Romanowskiego urodziłam zdrowe dziecko bez problemów tarczycowych za co dziękuje. Reszta dużo do porpawy. kontakt z pacjentem i tłumaczenie choroby należałoby wytłumaczyć.

Jako lekarz to jest dobry ,lecz bardzo łasy na kasę.Nie polecam ,chociaż jest dobrym lekarzem lecz jako człowiek to już nie.

Ten pan po prostu usuwa opinie o sobie, jest świetny jak się idzie do niego prywatnie , natomiast z NFZ traktuje człowieka jak zło konieczne ,jest nieczuły i wprost bezczelny ,używa urządzeń szpitalnych przy praktykach prywatnych,dla niego liczy się tylko kasa..

Nie zgodzę się poprzednimi opiniami. Może jest miły ale starsze osoby to już na samym starcie są przegrane

To jedyny wspaniały lekarz z całego Szpitala 107 i Pan Romanowski powinien być ordynatorem oddziału wewnętrznego,a Okrasa niech idzie na emeryturę bo to nie lekarz tylko konował.

Zdecydowabie polecam tego lekarza. Widać ze wykonuje swoją prace z powołania. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,fachowo, niezaleznie czy jest to wizyta prywatna czy z NFZ. Leczę sie u Pana Romanowskiego od roku i widze wyraźna poprawe zarówno jeśli chodzi o wyniki badań jak i moje samopoczucie.