lek. dent. Paweł Rosiński

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka! Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i ...

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.
Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka!
Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i w ogóle mnie nic nie bolało! A przed zabiegiem musiałem brać nawet po dwie tabletki Ketonalu 100 na raz!
Naprawdę gorąco polecam, już nigdy nie pójdę do innego dentysty.
Całkowity strach jaki paraliżuję większość osób zniknął po pierwszej wizycie, teraz idę do stomatologa bez obaw i strachu, nigdy bym nie przypuścił, że tak właśnie będzie, to wszystko zasługa P. Rosińskiego. Naprawdę godny zaufania i polecenia!!! Przekonacie się sami!!! Gorące pozdrowienia dla Pana Pawła, i do zobaczenia! Pozdrawiam!

Mocno Polecam!! :-) Doktor bardzo mi pomógł, przy tym bardzo miły. Przede wszystkim bardzo dobry chirurg!!! Miałam robione też u doktora 2 implanty, zabieg szybki, bezbolesny, ząbki bardzo ladne..... Polecam zawsze każdemu kto pyta o dentyste

Bardzo profesjonalny gabinet. Pelne leczenie, kompleksowe, praktycznie o nic sam sie nie musisz martwic. Doktor bardzo mily, pasjonat w swojej dziedzinie. Polecam :-))))

Super super.... juz dawno szukalam takiego specjalisty. Jestem zaskoczona jak dokladnie Pan doktor opisuje i omawia wszystkie zabiegi o wykonaniu nie wspomne. Do tego naprawde mila, normalna atmosfera nic wymuszonego. Widac, ze sie przyklada i jest wyksztalcony

DZIEKUJE Panie Pawle :-) Wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg :-)) Polecam bardzo bardzo mocno, naprawde można całkowicie zmienić podejście, oczywiście na pozytywne!

Zanim trafiłem do dr Pawła leczyłem się u najlepszego czyt. najdroższego dentysty w Koninie. Na początku z lekką nieufnością podszedłem do zmiany lekarza, ale okazało się to najlepszą decyzją tego roku ;-) Pan Paweł poza tym, że jest sam w sobie świetnym fachowcem, to ma rewelacyjnie wyposażony gabinet. Zdjęcie zęba do leczenia pokazuje się przed Tobą na monitorze; konieczne RTG? Żaden problem - 30 sekund i jest. W dodatku masz wszystko dokładnie i uczciwie wytłumaczone, przedstawia Ci opcje wyboru i ich konsekwencje. No i co ważne dla niektórych - ceny przystępne, nie płaci się za "nazwisko".
Gorąco polecam, na pewno nie pożałujecie.

Jak najbardziej polecam. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, niewymuszona serdeczność, zawsze wszystko wyjaśni. Najlepszy stomatolog jakiego znam. Nigdy już nie pójdę do innego lekarza!

Super lekarz. Profesjonalne podejście do problemu. Kompleksowe leczenie przy równocześnie milej atmosferze i podejściu do pacjenta.

Byłam u Pana doktora wczoraj na wizycie i musze szczerze polecic. Była to pierwsza wizyta w tym gabinecie, ale napewno nie ostatnia. Bardzo mila atmosfera, profesjonalne podejscie do leczenia, a przede wszystkim bezboleśnie mimo, ze zabieg był bardzo rozległy. Widać, że zna sie na tym co robi.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor zna się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Jest sympatyczny i wyrozumiały. Mogę polecić z czystym sercem

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Słupca"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6