lek. dent. Paweł Rosiński

Pan doktor wstawil mi ok 6 lat temu dwie korony na jedynkach. Po niecalym roku dziasla w tym obrebie zaczely krwawic.(wczesniej nie mialam nigdy problemow z dziaslami i po zalozeniu koron dbalam szczegolnie o higiene jamy ustnej).w ciagu kilku ostatnich lat odwiedzilam trzech specjalistow, ktorzy wystawili to sama diagnoze. Okazalo sie, ze korony zostaly umieszczone zbyt gleboko pod dziaslami. Zostala naruszona sfera biologiczna przyzebia co doprowadzilo do jego uszkodzenia. Konsekwecja tego jest chroniczne zapalenia dziasel, ktore mi doskwiera od 5-ciu lat.

Jestem wieloletnią pacjentką pana Rosińskiego. Cenię go za wysokie kompetencje, empatię i profesjonalne podejście do leczenia.

Polecam serdecznie...Pan doktor pomógł mi w pilnej potrzebie. Miły i profesjonalny. Bezboleśnie :-) Bardzo dobrze wyposażony gabinet.

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka! Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i ...

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.
Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka!
Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i w ogóle mnie nic nie bolało! A przed zabiegiem musiałem brać nawet po dwie tabletki Ketonalu 100 na raz!
Naprawdę gorąco polecam, już nigdy nie pójdę do innego dentysty.
Całkowity strach jaki paraliżuję większość osób zniknął po pierwszej wizycie, teraz idę do stomatologa bez obaw i strachu, nigdy bym nie przypuścił, że tak właśnie będzie, to wszystko zasługa P. Rosińskiego. Naprawdę godny zaufania i polecenia!!! Przekonacie się sami!!! Gorące pozdrowienia dla Pana Pawła, i do zobaczenia! Pozdrawiam!

Bardzo dobry dentysta, zawsze pomocny i wyrozumialy, punktualny z indywidualnym podejsciem do pacjenta w kazdym wieku. mozna liczyc na jego pomoc. Polecam

Mocno Polecam!! :-) Doktor bardzo mi pomógł, przy tym bardzo miły. Przede wszystkim bardzo dobry chirurg!!! Miałam robione też u doktora 2 implanty, zabieg szybki, bezbolesny, ząbki bardzo ladne..... Polecam zawsze każdemu kto pyta o dentyste

Bardzo profesjonalny gabinet. Pelne leczenie, kompleksowe, praktycznie o nic sam sie nie musisz martwic. Doktor bardzo mily, pasjonat w swojej dziedzinie. Polecam :-))))

Super super.... juz dawno szukalam takiego specjalisty. Jestem zaskoczona jak dokladnie Pan doktor opisuje i omawia wszystkie zabiegi o wykonaniu nie wspomne. Do tego naprawde mila, normalna atmosfera nic wymuszonego. Widac, ze sie przyklada i jest wyksztalcony

DZIEKUJE Panie Pawle :-) Wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg :-)) Polecam bardzo bardzo mocno, naprawde można całkowicie zmienić podejście, oczywiście na pozytywne!

Zanim trafiłem do dr Pawła leczyłem się u najlepszego czyt. najdroższego dentysty w Koninie. Na początku z lekką nieufnością podszedłem do zmiany lekarza, ale okazało się to najlepszą decyzją tego roku ;-) Pan Paweł poza tym, że jest sam w sobie świetnym fachowcem, to ma rewelacyjnie wyposażony gabinet. Zdjęcie zęba do leczenia pokazuje się przed Tobą na monitorze; konieczne RTG? Żaden problem - 30 sekund i jest. W dodatku masz wszystko dokładnie i uczciwie wytłumaczone, przedstawia Ci opcje wyboru i ich konsekwencje. No i co ważne dla niektórych - ceny przystępne, nie płaci się za "nazwisko".
Gorąco polecam, na pewno nie pożałujecie.