lek. dent. Paweł Rosiński

Jak najbardziej polecam. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, niewymuszona serdeczność, zawsze wszystko wyjaśni. Najlepszy stomatolog jakiego znam. Nigdy już nie pójdę do innego lekarza!

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka! Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i ...

Pan Paweł Rosiński jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.
Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka!
Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i w ogóle mnie nic nie bolało! A przed zabiegiem musiałem brać nawet po dwie tabletki Ketonalu 100 na raz!
Naprawdę gorąco polecam, już nigdy nie pójdę do innego dentysty.
Całkowity strach jaki paraliżuję większość osób zniknął po pierwszej wizycie, teraz idę do stomatologa bez obaw i strachu, nigdy bym nie przypuścił, że tak właśnie będzie, to wszystko zasługa P. Rosińskiego. Naprawdę godny zaufania i polecenia!!! Przekonacie się sami!!! Gorące pozdrowienia dla Pana Pawła, i do zobaczenia! Pozdrawiam!

Zanim trafiłem do dr Pawła leczyłem się u najlepszego czyt. najdroższego dentysty w Koninie. Na początku z lekką nieufnością podszedłem do zmiany lekarza, ale okazało się to najlepszą decyzją tego roku ;-) Pan Paweł poza tym, że jest sam w sobie świetnym fachowcem, to ma rewelacyjnie wyposażony gabinet. Zdjęcie zęba do leczenia pokazuje się przed Tobą na monitorze; konieczne RTG? Żaden problem - 30 sekund i jest. W dodatku masz wszystko dokładnie i uczciwie wytłumaczone, przedstawia Ci opcje wyboru i ich konsekwencje. No i co ważne dla niektórych - ceny przystępne, nie płaci się za "nazwisko".
Gorąco polecam, na pewno nie pożałujecie.

Super stomatolog, miły, konkretny, warto zapłacić za takie wizyty!!!Jest po prostu świetny!

Moim zdaniem jest to lekarz z powołania. Dba o dobro pacjenta, zawsze można do niego zadzwonić z prośbą o poradę. Nigdy nie zawiódł moich oczekiwań.

Bardzo dobry stomatolog! Miła atmosfera w gabinecie i profesjonalizm. Pan doktor zawsze służy pomocą, wszystko dokładnie tłumaczy, ma doskonałe podejście do pacjenta

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor zna się na rzeczy, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Jest sympatyczny i wyrozumiały. Mogę polecić z czystym sercem

Chodzę do pana doktora z córka od prawie dwóch lat i jest to lekarz z powołania,nigdy się nie spieszy,porozmawia i ma rewelacyjne podejście do dzieci.POLECAM

A jednak u dentysty nie musi byc tak strasznie :-) Bardzo sie balem chodzic i leczyc moje zeby, ale trafilem do Pana doktora Rosinkiego z polecenia i naprawde nie zaluje, uratowal moje zeby :-) Milo, dobrze i bezbolesnie. Moge polecic dalej

A jednak u dentysty nie musi byc tak strasznie :-)

tak naprawdę nie wiem jakim stomatologiem jest Pan Paweł, ale wiem jakim jest człowiekiem :) świetny facet dlatego stomatologiem również musi być dobrym- proste pozdrawiam Mecenas A.