lek. dent. Paweł Rosiński

robię u niego leczenie kanałowe i jest naprawdę ok tylko te cen y pierwsze wizyta 150 następna 200 a kolejna koło 300 :(

Byłam u Pana doktora wczoraj na wizycie i musze szczerze polecic. Była to pierwsza wizyta w tym gabinecie, ale napewno nie ostatnia. Bardzo mila atmosfera, profesjonalne podejscie do leczenia, a przede wszystkim bezboleśnie mimo, ze zabieg był bardzo rozległy. Widać, że zna sie na tym co robi.

nie polecam,jeśli ktoś się boi zabiegów,doktor jest mało delikatny,no i sporo kosztuje wizyta.

polecam w 100% !!! jestem bardzo zadowolona z wizyt,bardzo podoba mi się jego podejście do lecznia pacjenta, jest temu bardzo oddany i stara się robic wszystko bardzo starannie. Co prawda wizyty trochę kosztują, ale naprawdę warto!polecam

Polecam zdecydowanie. Sympatyczny, konkretny stomatolog. Wszystkie zabiegi wykonuje z niezwykłą starannością i precyzją, stara się aby atmosfera w gabinecie była przyjazna dla pacjenta. Punktualny i dokładny.

naprawdę warto, leczy skutecznie, widzi pojawiający się problem, miły, uprzejmy, posiada RTG co jest przydatne i nie trzeba biegać 10 razy ;) elastyczne godziny, w razie komplikacji można dzwonić POLECAM

Polecam bardzo serdecznie! Młody wiek, uprzejmość i chęć pomocy, to są cechy, które wystarczą, żeby polecić wszystkim wizytę u P. Pawła!