lek. dent. Paweł Rosiński

Jestem pacjentem, który wystawia opinię po niemal 2,5 rocznym okresie leczenia protetycznego na bazie kilkunastu implantacji wykonanych przez Pana doktora zakończonym pełnym powodzeniem. Już pierwsze spotkanie sprawiło, że uzyskałem pełną informację na temat sposobu leczenia, czasu jego trwania i oczekiwanych efektów. Żadnych fajerwerków, obietnic, tylko rzeczowa informacja. Łącznie odbyliśmy około 30 spotkań. To co uderza to doskonałe przygotowanie Pana doktora do każdej wizyty, zaplanowane zabiegi realizowane były z pełną starannością i dokładnością. Doskonale dba o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta, zawsze zarówno on jak i personel pomocniczy zawsze w doskonałym humorze. Pomimo skomplikowanych zabiegów profesjonalnie umieją rozładować napięcie i obawy pacjenta. Efektem tych działań jest to, że dzisiaj mogę uśmiechać się "pełną gębą", w pełnym komforcie życia. Serdecznie polecam Pana doktora Pawła Rosińskiego wraz z zespołem.

Bardzo dobry dentysta, zawsze pomocny i wyrozumialy, punktualny z indywidualnym podejsciem do pacjenta w kazdym wieku. mozna liczyc na jego pomoc. Polecam

Jestem wieloletnią pacjentką pana Rosińskiego. Cenię go za wysokie kompetencje, empatię i profesjonalne podejście do leczenia.

Polecam serdecznie...Pan doktor pomógł mi w pilnej potrzebie. Miły i profesjonalny. Bezboleśnie :-) Bardzo dobrze wyposażony gabinet.

Pan doktor wstawil mi ok 6 lat temu dwie korony na jedynkach. Po niecalym roku dziasla w tym obrebie zaczely krwawic.(wczesniej nie mialam nigdy problemow z dziaslami i po zalozeniu koron dbalam szczegolnie o higiene jamy ustnej).w ciagu kilku ostatnich lat odwiedzilam trzech specjalistow, ktorzy wystawili to sama diagnoze. Okazalo sie, ze korony zostaly umieszczone zbyt gleboko pod dziaslami. Zostala naruszona sfera biologiczna przyzebia co doprowadzilo do jego uszkodzenia. Konsekwecja tego jest chroniczne zapalenia dziasel, ktore mi doskwiera od 5-ciu lat.

Mocno Polecam!! :-) Doktor bardzo mi pomógł, przy tym bardzo miły. Przede wszystkim bardzo dobry chirurg!!! Miałam robione też u doktora 2 implanty, zabieg szybki, bezbolesny, ząbki bardzo ladne..... Polecam zawsze każdemu kto pyta o dentyste

Bardzo profesjonalny gabinet. Pelne leczenie, kompleksowe, praktycznie o nic sam sie nie musisz martwic. Doktor bardzo mily, pasjonat w swojej dziedzinie. Polecam :-))))

DZIEKUJE Panie Pawle :-) Wspaniały człowiek i bardzo dobry chirurg :-)) Polecam bardzo bardzo mocno, naprawde można całkowicie zmienić podejście, oczywiście na pozytywne!

Super lekarz. Profesjonalne podejście do problemu. Kompleksowe leczenie przy równocześnie milej atmosferze i podejściu do pacjenta.

Super super.... juz dawno szukalam takiego specjalisty. Jestem zaskoczona jak dokladnie Pan doktor opisuje i omawia wszystkie zabiegi o wykonaniu nie wspomne. Do tego naprawde mila, normalna atmosfera nic wymuszonego. Widac, ze sie przyklada i jest wyksztalcony