dr n. med. Paweł Rudziński

Kardiochirurg

W 2003 roku wspolnie walczylismy z doktorem Pawlem o moje zycie.To byl dla niego traumatyczny czas / ja bylam w spiaczce po reoperacji by-pasow/ , bo w sposob szczegolny poswiecil mi wiele czasu i wykorzystal wszelka wiedze jaka posiadal, zeby przywrocic mnie do zycia.Po kilku tygodniach spiaczki wygralismy. Cieszyl sie z tego powodu wraz z moimi bliskimi. Dzisiaj gdybym mogla oddac mu polowe mojego serca....doktorze Pawle wez je ode mnie, wystarczy dla nas obojga i pozostan wsrod nas i dziel sie nadal z nami soba, bo Cie kochamy. Pamietajaca zawsze o Tobie Twoja wdzieczna pacjentka Renata Tomczyk z Krakowa

Na początku sierpnia 2010r. operował Pan, Panie Doktorze mojego tatę.Patrzyłam z podziwem jak bardzo wczesnym rankiem przygotowywał się Pan do operacji.Spokojny i skoncentrowany minął mnie Pan na korytarzu. Znalazł też Pan chwilę dla mojego taty by go uspokoić przed operacją. Obiecał Pan też mojej mamie i mnie na rozmowę po operacji. Czekałyśmy wiele godzin. Dotrzymał Pan obietnicy. Opowiedział o przebiegu operacji. Okazał nam Pan wtedy wiele uwagi. Jak się okazało później uchronił nas Pan przed informacją o ponownym zabiegu taty (zaczęło spadać ciśnienie). Tak więc uratował Pan mojemu tacie dwukrotnie ...

i skoncentrowany minął mnie Pan na korytarzu. Znalazł też Pan chwilę dla mojego taty by go uspokoić przed operacją. Obiecał Pan też mojej mamie i mnie na rozmowę po operacji. Czekałyśmy wiele godzin. Dotrzymał Pan obietnicy. Opowiedział o przebiegu operacji. Okazał nam Pan wtedy wiele uwagi. Jak się okazało później uchronił nas Pan przed informacją o ponownym zabiegu taty (zaczęło spadać ciśnienie). Tak więc uratował Pan mojemu tacie dwukrotnie życie. Tyle Pan dobra uczynił dla nas i innych. Wiem, że jest Pan bardzo silnym człowiekiem. Tak łatwo się Pan nie podda. Jestesmy z Panem! Niech Bog ma Pana w swojej opiece!

Bardzo dobry fachowiec i wspaniały człowiek. Podejście profesjonalne nie tylko w stosunku do pacjenta ale także do jego rodziny. Jestem mu bardzo wdzięczy. Dziękuję za życie.

W 2003 roku dr Paweł Rudziński przeprowadził u mnie operację pękniętego tętniaka aorty wstępującej.Zawdzięczam mu życie i zdrowie.Zawsze życzliwy,cierpliwy,serdeczny.Uczynił Pan tyle dobra dla ludzi,że to dobro musi do Pana wrócić i wróci.życzę zdrowia i dużo szczęścia.Oby spotkało Pana tyle życzliwości i miłości od ludzi ile Pan dał jej innym.Wdzięczny pacjent z Krosna - Edward Paszek.

Wysokiej klasy specjalista. Bardzo miły, wyjątkowo bezpośredni, bardzo ciepły lekarz, który sprawia, że nasza choroba wydaje się chwilową niedyspozycją, z której szybko powrócimy do codziennego życia. Gorąco polecam opiekę i fachowość dr Rudzińskiego.

Pan dr Rudziński przeprowadził operację bajpasów u mojej wtedy 82 letniej Mamy w 2006r. Mama zyje do dziś i ma się dobrze, a Pan Doktor walczy o życie. Mama i my /jej dzieci/ bardzo przeżyliśmy wiadomość o wypadku Pana Doktora, gdyż często Go wspominamy i zawsze robi nam się ciepło koło serca. Panie Doktorze jestesmy z Panem i Pana Rodzina. .Krystyna z Tarnowa.

.Krystyna z Tarnowa.

Panie doktorze, niezliczonej rzeszy chorych dawał Pan drugie życie. Teraz my, w tych trudnych chwilach, wspieramy Pana szczerą modlitwą. Pozdrawiam Doktora z całą moją rodziną - pierwszy "laserowiec" z 1997r.

kto pana operował; ODPOWIADAM DR.PAWEŁ RUDZINSKI BAYPASY ZA 6 MIESIECY TENTNIAK AORTY BRZUSZNEJ.WRUCILEM DO SPORTU AMATORSKIEGO ROWER, NARTY .CO MOGĘ ! MODLE SIĘ DO PANA BOGA O ŁASKĘ DOBREGO ZDROWIA. PANIE DOKTORZE DZIĘKUJE.

Już 6 lat mam zastawkę którą wszczepił doktor.Spisuje się fantastycznie!Jestem szczęśliwa,że żyję i bardzo dziękuję Doktorowi Rudzińskiemu za to!Wszystkim mogę polecić tego lekarza,to świetny człowiek i profesjonalista.Inni lekarze pytaja mnie kto zrobił mi tak świetnie moją zastawkę:) Barbara z Tarnowa

Barbara z Tarnowa

Wracaj jak najszyciej do nas pozdrowienia od Gustawa