dr n. med. Paweł Rudziński

Kardiochirurg

Już 6 lat mam zastawkę którą wszczepił doktor.Spisuje się fantastycznie!Jestem szczęśliwa,że żyję i bardzo dziękuję Doktorowi Rudzińskiemu za to!Wszystkim mogę polecić tego lekarza,to świetny człowiek i profesjonalista.Inni lekarze pytaja mnie kto zrobił mi tak świetnie moją zastawkę:) Barbara z Tarnowa

Barbara z Tarnowa

Wysokiej klasy specjalista. Bardzo miły, wyjątkowo bezpośredni, bardzo ciepły lekarz, który sprawia, że nasza choroba wydaje się chwilową niedyspozycją, z której szybko powrócimy do codziennego życia. Gorąco polecam opiekę i fachowość dr Rudzińskiego.

Kardiochirurg, którego mogę polecić każdemu. Dzięki Doktorowi żyję i mam się dobrze ;)

to fantastyczny człowiek i znakomity specjalista!!! wiem, bo uratował zdrowie (oraz życie) mojego Taty! Dziękuję!!!

Wspaniały chirurg i człowiek, wzór dla kolegów po fachu

Wspaniały chirurg i człowiek, wzór dla kolegów po fachu

Bardzo krótko: MEGA człowiek pod każdym względem. Polecam i pozdrawiam Pana doktora :)

FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU!

FANTASTYCZNY CZŁOWIEK I PROFESJONALISTA W KAŻDYM CALU!

JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA ,URATOWAŁ MI ŻYCIE A TAK SIĘ BAŁAM,MŚLAŁAM ŻE NIE PRZEŻYJE ŚWIĄT A ON ZAPEWNIAŁ MI ZRĘKĄ NA SERCU ŻE PRZEŻYJE I PO PIĘCIU GODZINACH DOKONAŁ CUDU I PRZYWRUCIŁ MNIE DO ŻYCIA.Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJE PANU I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW W PRACY I W ŻYCIU.PACYJĘTKA ABLEWICZ.

Pan doktor operował mojego tatę (lat 66). Operacja została przeprowadzona szybko, bez komplikacji, profesjonalnie. Doktor jest osobą bardzo kontaktową, życzliwą, wzbudzającą zaufanie a przede wszystkim kompetentną. Bardzo dziękuję za leczenie i opiekę nad tatą.

Człowiek o wysokich walorach moralnych i etycznych ,praktycznie wykorzystujący swoją wiedzę medyczną i manualną precyzję kardiochirurga dla przywracania zdrowia poddającym się Jego opiece pacjentom