Dr Rybak zszywał moją całkowicie rozerwaną łąkotkę w czerwcu 2011. Po kilku miesiącach wahania się czy chcę iść na artroskopię (i wizyt u kilku ortopedów) on pierwszy zamiast opierać się tylko na wynikach rezonansu zobaczył i zbadał chorą nogę. Ani dzisiejszy stan mojego kolana, ani sam lekarz nie dał i nie daje żadnego powodu żeby ocenić go inaczej niż na 5 gwiazdek.

Od listopada 2010 roku jest pod jego opieką. Nie zawiódł mnie swoją wiedzą ani postawą. Inteligenty, młody "nowej generacji" specjalista. Znajomi pół roku namawiali mnie bym się właśnie do niego skierowała. Polecam wszystkim, którzy mają ortopedyczny problem. Moje leczenie się jeszcze nie kończy. Trwa przy mnie dr Rybak, więc jestem spokojna o własne zdrowie. Oby tylko jemu zdrowie dopisywało.

Doktor Rybak jest bardzo dobrym ortopedą. Pomimo że leczę się na NFZ to zawsze ma dla mnie czas, dokładanie wszystko tłumaczy, a przy tym jest cierpliwy i uprzejmy. Podziwiam jego fachowość wiedzę i cierpliwość. Zdecydowanie jest to lekarz, którego poleciłabym każdemu. :) Dziękuję Panie Doktorze za pomoc. JR

Witam. Jestem po zabiegu rekonstrukcji wiązadła przedniego, który przeprowadził właśnie lekarz Rybak w szpitalu wojewódzkim. Ocena moja 5/5. dlaczego? Sprawdzie a sami się przekonacie. Osoba na pewno jest kompetentna i wie co robi nie tak jak niektórzy panowie w białych fartuchach, poza tym można z panem Rybakiem i porozmawiac bez problemu, i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji odnośnie dalszej rehabilitacji. Pozdrawiam Ps jakbym miał ocenić oddział Ortopedii I w wojewódzkim to tak trzymać panowie i pani jest git normalnie wakacje

Po długiej wędrówce po lekarzach trafiłam do dr Pawła Rybaka i jestem losowi za to wdzięczna.Gdyby nie Jego fachowa pomoc,pewnie dalej borykałabym się ze swoim schorzeniem.Dziś jestem już po operacji i wracam do pełnej sprawności.Polecam bardzo,bardzo bardzo :-)

Świetny specjalista ortopedii. Z racji na dość sporą kolejkę w oczekiwaniu na wizytę ma mało czasu na pacjenta, ale kompetentnie i rzeczowo podchodzi do sprawy. Cała reszta służby zdrowia powinna się od niego uczyć uprzejmości.

Do Dr.Pawła Rybaka trafiłam dzięki nieżyjącemu już dr.Pawlakowi i jestem Mu bardzo wdzięczna ,dzięki kompetencji dr.Rybaka dzisiaj chodzę i jestem sprawna ruchowo.DZIĘKUJĘ! M.G.

Prawdziwy T A L E N T w temacie. Chorowanie u jego boku to przyjemność. Wiedza jaką posiada w połowie uśmierza ból. Radzę nie marnować cennego czasu w kolejce do innych ortopedów tylko prosto do Dr Pawła. Dziękuję, że miałam okazję go poznać.

Specjalista w swojej dziedzinie , godny polecenia .

Specjalista w swojej dziedzinie , godny polecenia .

chyba mial zly dzien jak bylem akurat w szpitalu na pewno kompetentny, ale co do uprzejmosci to nie polecam nie jestem lekarzem i zadawalem pytania ktore mogly wydawac mu sie proste,ale dla mnie takie nie byly..a doktor sprawial wrazenie zniecierpliwionego.. odpowiadal zdawkowo i "z łaską"

chyba mial zly dzien jak bylem akurat w szpitalu
na pewno kompetentny, ale co do uprzejmosci to nie polecam

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk