lekarz Paweł Rygiel

Laryngolog

Gdy trafiłam pierwszy raz na wizytę z dzieckiem do pana doktora byłam bardzo mile zaskoczona, że lekarz potrafił tak łatwo złapać kontakt z dzieckiem( dziecko miało 5 lat). Bardzo delikatnie zbadał dziecko, nie było żadnych płaczów, wyrywania się małego ani ja nie musiałam go trzymać.Lekarz wszystko konkretnie tłumaczy i wyjaśnia jak będzie wyglądało leczenie. Poświęca pacjentowi 100% uwagi,widać że interesuje go to z czy dana osoba do niego przychodzi .Ponadto miły, zawsze uśmiechnięty. Szkoda, że takich lekarzy jest tak nie wielu. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

Bardzo uprzejmy i miły lekarz. Ma właściwe podejście do dzieci. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy odpowiada na każde pytania. I co najważniejsze jego leczenie przynosi efekty. Jednym słowem lekarz z powołania. Serdecznie polecam

Bardzo uprzejmy doktor, wszystko wyjaśnia i daje wskazówki co do leczenia. Pan Doktor wycinał mi migdałki i zrobił to profesjonalnie. Jest nie tylko świetnym fachowcem ale także ma bardzo dobre podejście do ludzi, co nie często się zdarza.

Ma świetne podejście do małych dzieci.Polecam.

Ma świetne podejście do małych dzieci.Polecam.

bardzo dobry lekarze, podchodzi rzeczowo do pacjenta,poświęca dużo czasu ipotrafi rzetelnie wytłumaczyć.

Profesjonalnie lekarz zajął się moim chorym dzieckiem,

Profesjonalnie lekarz zajął się moim chorym dzieckiem,

Skutecznie i fachowo wyleczył mnie z problemów związanych z zatokami. Bardzo dziękuję.