dr n. med. Paweł Silny

Dermatolog

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.

Miła atmosfera, bardzo przyjemnie jak na problem, z którym zgłosiłam się, bo jest to wstydliwe leczyć kłykciny w okolicach intymnych. Ale podejście doktora tak miłe, że mimo dużego stresu czułam się z kazdą minutę coraz mniej zestresowana. Zabieg też w porządku i efekty takie jak oczekiwałam.

Oceniam bardzo pozytywnie, zmagam się z łuszczycą od dawien dawna, stosuję u doktora naświetlania i dużo poprawiłem się na skórze. Jeszcze chyba nigdy tak dobrze nie wyglądałem.

Leczyłem u doktora u córki kurzajki na stopach, szybko je wypalił, bo ją bardzo bolało przy chodzeniu. Teraz juz prawie nie ma po nich sladu.

Bez pojęcia. Strata czasu (i pieniędzy). Bagatelizuje problem. Nie potrafi nawet zidentyfikować bakterii po nazwie. To co inni leczą, Pan ten uznaje za normalne. Wmawia pacjentowi, że tak ma być - niesłychane. Nie jest istotny dyskomfort, Pan chyba próbuje leczyć siłą woli, bo na pewno nie kompetencjami.

Mnie leczyli na wyprysk czy alergie a wyszedlem od doktora ze świerzbem i jestem coraz lepszy na skórze. Moi koledzy w akademiku także mieli te problemy co ja i teraz zdrowieją. Mysleliśmy, że to od farby na korytarzu, ale nie to był świerzb. doktor wyjaśnił nasze problemy i dużo nam pomógł.

Pan Silny przyjął mnie tylko po to żeby umówić się na inny termin i zainkasowac 100zl byłem u niego max 2 minuty zaproponował elektrokoagulacje gdzie konsultujac się z 3 dermatologami w przypadku klykci najlepszy jest ciekły azot no ale jest tańszy niż 300 zł więc po co tracić dojna krowę. Dramat Panie doktorze najpierw się leczy a później kasa niro na odwrót

Chyba pierwszy uczciwy lekarz jakiego spotkałem. Za zapłatę dostałem paragon z kasy. Leczy też dobrze, już nie mam łupieżu na głowie, który próbowałem pozbyć się od wieków. W końcu nie sypie mi się z głowy.

Te odciski kurzajkowe to miałem od chyba 4 lat. Razem wychodowałem 12. Jak chcialem laserem, do doktor powiedział że lasera nie ma i te rzeczy leczy inaczej. Za jednym razem jakąś metodą wypalania poszły wszystkie i do dzisiaj jestem zdrów. Chodzę na kontrolę ale już bez kasy, bo doktor nie chce, bo mówi, że nic nie robi tylko ogląda.

bylem dwa razy laser i zamrazanie nic nie pomogly przez roztargnienie i pospiech do gotowki nie pozwolilo lekarzowi usunac kurzajek do konca gdyz zostawil dwie ktore po 3 tygodniach sie rozpowszechniaja nie mam sil juz tam isc ale co mam zrobic laser mnie kosztowal 500 zl ale kurzajki wrocily po 6 miesiacach wie udalem sie znowu wtedy byly zamrazane ale zostawil mi kilka