dr n. med. Paweł Silny

Dermatolog

trafiłam do dr z wysypka na rękach skóra była do tego szorstka i czasami pękała, byłam u dwóch lekarzy i ... nic usłyszałam ze mam stosować kremy nawilżające , dopiero dr Silny mi pomógł, wykonano mi na miejscu testy na plecach i okazało się ze mam uczulenie na chemie- na to nikt nie wpadł, dr dokładnie mi wytłumaczył na co musze uważać, przepisał maści i jest o wiele lepiej.

Miła atmosfera, bardzo przyjemnie jak na problem, z którym zgłosiłam się, bo jest to wstydliwe leczyć kłykciny w okolicach intymnych. Ale podejście doktora tak miłe, że mimo dużego stresu czułam się z kazdą minutę coraz mniej zestresowana. Zabieg też w porządku i efekty takie jak oczekiwałam.

Oceniam bardzo pozytywnie, zmagam się z łuszczycą od dawien dawna, stosuję u doktora naświetlania i dużo poprawiłem się na skórze. Jeszcze chyba nigdy tak dobrze nie wyglądałem.

Leczyłem u doktora u córki kurzajki na stopach, szybko je wypalił, bo ją bardzo bolało przy chodzeniu. Teraz juz prawie nie ma po nich sladu.

W zasadzie to nie mam zaufania do facetów jako lekarzy kiedy muszę rozbierać się, ale teraz zmieniam zdanie. Moja ginekolog to mi nie pomogła, a pomógł mi dermotolog. Z resztą dużo nie zrobił powiedział że jestem całkowicie zdrowa. Leczę się na kłykciny wirusowe od 2 lat, których jak się dowiaduję kompletnie niemam i całosc jest ok. 2 lata stresu i nagle wszystko ok. Okazuje się, że wszystko dobrze, świąteczne jajeczko z życzeniami za doktora.

Zaufanie do tego lekarza miałem po tym, jak powiedział mi wszystko od a do z. Zrobił to co oczekiwałem info bez zciemniania. Czy mi pomoże nie wiem jest coraz lepiej jak będzie dalej nie wiem. Jest szczery bo jak powiedział biologi nie przeskoczy ale widzę że robi co może. Jstem lepszy i czuje się lepiej, o chorobie nie powiem, nie życzę nikomu. Nie umrę od tego ale życiorys do wymazania.............

Mnie leczyli na wyprysk czy alergie a wyszedlem od doktora ze świerzbem i jestem coraz lepszy na skórze. Moi koledzy w akademiku także mieli te problemy co ja i teraz zdrowieją. Mysleliśmy, że to od farby na korytarzu, ale nie to był świerzb. doktor wyjaśnił nasze problemy i dużo nam pomógł.

Mam 16 lat i leczyłem się na wypryski duże ropne na twarzy.koledzy i koleżanki bardzo smiali sie ze mnie w klasie. ten trądzik nie dawał mi spać. leki z apteki nic nie pomagały. Inni lekarze też nie pomagali. pomógł mi dr Silny, po 2 tygodniach już się nikt nie czepia mojej twarzy, a po 4 prawie wszystko znika. Czuje się dużo lepiej i nie musze ukrywać sie. Niektórzy koledzy, którzy coś tam mają na skorze, też chcą sie teraz u niego leczyć.

To jest tak, że róznie chodziłem po poradniach i rożnie to działało. Teraz poszło efektownie. Ten lekarz wyciągnoł mi wszytki te odciski co są wirusami na piętach i żonie też to zrobił. I jest dobrze i wogóle bardzo dobrze. Problem złatwił a to było w tamtym roku i nie skacze nic nowego, co byo kiedyś. żadna nowa gula nie wychodzi.

Te odciski kurzajkowe to miałem od chyba 4 lat. Razem wychodowałem 12. Jak chcialem laserem, do doktor powiedział że lasera nie ma i te rzeczy leczy inaczej. Za jednym razem jakąś metodą wypalania poszły wszystkie i do dzisiaj jestem zdrów. Chodzę na kontrolę ale już bez kasy, bo doktor nie chce, bo mówi, że nic nie robi tylko ogląda.