dr n. med. Paweł Silny

Dermatolog

W zasadzie to nie mam zaufania do facetów jako lekarzy kiedy muszę rozbierać się, ale teraz zmieniam zdanie. Moja ginekolog to mi nie pomogła, a pomógł mi dermotolog. Z resztą dużo nie zrobił powiedział że jestem całkowicie zdrowa. Leczę się na kłykciny wirusowe od 2 lat, których jak się dowiaduję kompletnie niemam i całosc jest ok. 2 lata stresu i nagle wszystko ok. Okazuje się, że wszystko dobrze, świąteczne jajeczko z życzeniami za doktora.

No powiem, że doktor inteligenty nie tylko recepta i pieczątka w głowie.

No powiem, że doktor inteligenty nie tylko recepta i pieczątka w głowie.

Zaufanie do tego lekarza miałem po tym, jak powiedział mi wszystko od a do z. Zrobił to co oczekiwałem info bez zciemniania. Czy mi pomoże nie wiem jest coraz lepiej jak będzie dalej nie wiem. Jest szczery bo jak powiedział biologi nie przeskoczy ale widzę że robi co może. Jstem lepszy i czuje się lepiej, o chorobie nie powiem, nie życzę nikomu. Nie umrę od tego ale życiorys do wymazania.............

To jest tak, że róznie chodziłem po poradniach i rożnie to działało. Teraz poszło efektownie. Ten lekarz wyciągnoł mi wszytki te odciski co są wirusami na piętach i żonie też to zrobił. I jest dobrze i wogóle bardzo dobrze. Problem złatwił a to było w tamtym roku i nie skacze nic nowego, co byo kiedyś. żadna nowa gula nie wychodzi.

Dla mnie bardzo dobry lekarz. Specjalnie dla niego przylatuje samolotem. Tam gdzie mieszkam nie mam co liczyc na dobre leczenie. Wyleczyl mi skorę w kilka tygodni po wielu miesiacach utrapienia. Mowi ze to ma znaczenie z praca, ale nie moge rezygnowac dlatego czasem na nowo choruje ale juz nie tak zle.

Jestem po leczeniu ciężkich zmian trądzikowych na twarzy. Bardzo dobry efekt, ale tabletkami i bardzo długo. Wszystkie ropne gule poznikały i nic nie wyskakuje nowego. Teraz czekam pół roku na laser i usuwanie blizn. Inni tylko smarowali i nic to nie dawało.

wyleczone kłykciny u mnie i mojej dziewczyny. Mieliśmy po dwie operacje i jesteśmy zdrowi. Wszystko przeszło szybko i sprawnie. To dla nas ważne, bo mieszkamy za granicą.

Mam 16 lat i leczyłem się na wypryski duże ropne na twarzy.koledzy i koleżanki bardzo smiali sie ze mnie w klasie. ten trądzik nie dawał mi spać. leki z apteki nic nie pomagały. Inni lekarze też nie pomagali. pomógł mi dr Silny, po 2 tygodniach już się nikt nie czepia mojej twarzy, a po 4 prawie wszystko znika. Czuje się dużo lepiej i nie musze ukrywać sie. Niektórzy koledzy, którzy coś tam mają na skorze, też chcą sie teraz u niego leczyć.

Jestem rozczarowany wizytą, leczenie bez skutku.

Jestem rozczarowany wizytą, leczenie bez skutku.

Zarozumiały, bazujący na opini swojego ojca. Mało kompetentny.

Zarozumiały, bazujący na opini swojego ojca. Mało kompetentny.