dr n. med. Paweł Silny

Dermatolog

Mi wyleczył zapalenie na ustach. Miałem go po leczeniu u stomatologa i piaskowaniu zębów. skóra na wargach była cała zmieniona, teraz wraca do normy po leczeniu doktora Silnego. I dziewczyna przy całowaniu już nie narzeka.

Jest dobry w tym co robi. U mojej córeczki wypalił wszytkie brodawkina stopach. Wszystko szybko i w porządku. Córka trochę bała sie igły, ale dało się ją przekonać dzięki doktorowi. Teraz syn leczy u niego trądzik i wypryski na twarzy. Jest zadowolony.

Dorwało mnie to przeklestwo w jakiś chyba hotelu. I to dobre parę tygodni temu. Drapanie jak cholera. Nic nie pomagało, kazdy lekarz coś innego pisze na tych ich papierkach, ale jak spotkałem Silnego, to jest poprawa. Zapisał mi ktoś nareszcie coś, co działa. Zero drapania i noc przespana. Jakiś wstrętny swierzb, nie chciał polec, ale już chyba załatwiony na amen.

Ja jestem zadowolona, mi moją skórę wyleczył z bielactwa. Idealnie to może nie jest, ale w porównaniu z tym co kiedyś to o niebo lepiej.

Pan doktor nie ma pojecia o problemach skory wywolanzch przez gronkowca ,MRSA,wiyzta kosztowala mnie 100 zl i nie dowiedzialem sie zupelnie nic nowego ani o bakteri ani o metodach leczenia

Leczę odbarwienia na skórze i już jest lepiej. Naświetlam się regularnie, coś tam widać ale powoli znika. Wiem jak doktor powiedział że na to trzeba czasu ale jest tak dobrze że w tym roku plaża bez krępacji. Mam uważać na słońce ale przynajmniej nie czuję się jak trędowata.

Mi wyleczył wypryski na twarzy. Trzy tygodnie i twarz do pokazania na zewnątrz. Mojej matce tez pomógł, bo miała chore ręce. Jak coś nam wyjdzie na skórze, to cała rodzina się u niego leczy.

Rozebrał mnie, obejrzał, potem pomyślał i znalazł rozwiązanie. Jest w tym dobry. Po pierwsze to nareszcie ktoś mnie dokładnie obejrzał, a nie tylko recepty i pa, pa. Poza tym przekonał mnie że nic mi nie jest i za to głębokie podziękowania dla tego lekarza. Człowiek godny zainteresowania i człowiek, który godnie interesuje się pacjentem.

Jestem po usuwaniu pajączków na twarzy laserem. Troche pieczenia jak jest laser i czerwona buzia 2 dni ale efekt jak chciałem. Trochę sie zastanawiałem czy to robić, ale z tego co teraz widać na twarzy jestem bardzo zadowolony.

Złapałem jakąś wirusówkę na penisie, leczyłem opryszczkę a to okazały się kłykciny, też wirus ale chyba inny. apteka kompletnie nie pomogła, miałem wreszczie u doktora porządny zabieg zamrażania i jestem czysty i zadowolony.