lekarz Paweł Skrzycki

Psychiatra

Dr Skrzycki pomógł mi wyjść z ciężkiej depresji. Teraz wreszcie umiem się cieszyć życiem za co dziękuje doktorowi.

Doktora Skrzyckiego oceniam jako lekarza kompetentnego i bardzo uprzejmego. Cierpliwie wytłumaczył mi, jak będzie przebiegało leczenie i na czym polega mój problem. Zdecydowanie jest godny polecenia.

Polecam z całych sił, świetny lekarz, specjalista w każdym zakresie. Pomocny człowiek, fachowiec. Pierwszy lekarz, który cokolwiek był w stanie pomóc mojej córce, na prawdę dobry i sumienny człowiek.

Nie mam żadnych zastrzeżeń, psychiatra godny polecenia. Bardzo precyzyjnie przedstawia diagnozę i omawia sposób leczenia, tak żeby wszystko było jasne dla pacjenta.

Dobry lekarz, uprzejmy, z kulturą. Wizyta bez pośpiechu. Jasno wyjaśnił mi diagnozę, dawkowanie leków. Niedrogi a skuteczny.

Bardzo kompetentny, życzliwy i przyjaznie do pacjenta nastawiony lekarz. Zna się na skutecznych i bezpiecznych lekach. Podczas wizyty miła atmosfera, niestresująca. Polecam.