lekarz Paweł Słomiany

Chirurg ogólny

Dr Paweł Słomiany to nie tylko kompetentny lekarz specjalista, lecz również sympatyczny człowiek z niesamowitym, pełnym empatii podejściem do pacjenta. Po bezskutecznym, długim leczeniu owrzodzenia podudzia z napadowymi krwawieniami z rany, u „(pseudo)specjalistów” w Garwolinie i w Łukowie, trafiłyśmy na szczęście do doktora Słomianego. Kontakt do doktora Słomianego otrzymałyśmy z Józefowa, gdzie moja ciocia (84 lata) była leczona kardiologicznie. Dokładne badanie żył (USG), trafna diagnoza, a następnie podjęcie stosownego leczenia z regularnymi wizytami w przychodni. Każda wizyta u doktora Słomianego to duży krok w kierunku całkowitego wyleczenia. Zaznaczę, że poprzedni ...

Każda wizyta u doktora Słomianego to duży krok w kierunku całkowitego wyleczenia. Zaznaczę, że poprzedni chirurdzy ortopedzi wyrokowali amputację (!).
Po 10 miesiącach rana w 100% wyleczona. Dziękujemy Panie Doktorze!
Wszystkim pacjentom polecam doktora Słomianego.
dr DFr.