lekarz Paweł Słomiany

Pan doktor niestety nie znalazł 10 minut na nacięcie zaognionego ropnia mimo moich wielkich próśb. Ogromny ból,stan zapalny widoczny na odległość,gorączka i niemożność spania czy chodzenia nie grają dla niego roli. Całkowity brak empatii.

Pan Słomiany jest niezwykle życzliwym człowiekiem o ogromnej empatii, z prawdziwie profesjonalnym podejściem do pacjenta. Począwszy od pierwszej wizyty, poprzez operacje oraz późniejsze prowadzenie pacjenta. Będąc pod jego opieka można czuć się właściwie zaopiekowanym. Dobre słowo, uśmiech, a przy tym skromność towarzysząca Doktorowi na codzień pozwoliły mi, jako pacjentowi, na spokojny pobyt w szpitalu, jak i późniejszy czas rekonwalescencji. Polecam!

Dr Paweł Słomiany to nie tylko kompetentny lekarz specjalista, lecz również sympatyczny człowiek z niesamowitym, pełnym empatii podejściem do pacjenta. Po bezskutecznym, długim leczeniu owrzodzenia podudzia z napadowymi krwawieniami z rany, u „(pseudo)specjalistów” w Garwolinie i w Łukowie, trafiłyśmy na szczęście do doktora Słomianego. Kontakt do doktora Słomianego otrzymałyśmy z Józefowa, gdzie moja ciocia (84 lata) była leczona kardiologicznie. Dokładne badanie żył (USG), trafna diagnoza, a następnie podjęcie stosownego leczenia z regularnymi wizytami w przychodni. Każda wizyta u doktora Słomianego to duży krok w kierunku całkowitego wyleczenia. Zaznaczę, że poprzedni ...

Każda wizyta u doktora Słomianego to duży krok w kierunku całkowitego wyleczenia. Zaznaczę, że poprzedni chirurdzy ortopedzi wyrokowali amputację (!).
Po 10 miesiącach rana w 100% wyleczona. Dziękujemy Panie Doktorze!
Wszystkim pacjentom polecam doktora Słomianego.
dr DFr.