prof. zw. dr hab. Paweł Słoniewski

Neurochirurg

2,5

Wizyta trwała 10 minut, koszt 400 zł. Profesor Słoniewski nie podał żadnych konkretów odnośnie leczenia, przebiegu operacji oraz postępowania po niej. Nie zalecił również rehabilitacji, która mogła pomóc w uniknięciu operacji. Podczas prywatnej (płatnej) wizyty odniosłam wrażenie, że zabieram Profesorowi czas. Generalnie zero wskazówek. Odpowiedzi mailowe są bardzo zdawkowe, bez jakichkolwiek konkretów i bez podpisu, więc nie wiadomo czy wysyła je Profesor czy np. jego sąsiad czy ktoś jeszcze inny. Nie polecam, poziom poniżej żenującego.

Dwie operacje żony - jedna ratujaca zycie po peknieciu dwoch tetniakow w mozgu, druga kregoslupa. Za każdym razem pełny profesjonalizm i 100% skuteczność. Bez zbędnych ozdobnikow, jak trzeba opieprzy, jak trzeba wytłumaczy. Godny polecenia.

Godny polecenia.

Najlepszy specjalista. Byłam dwukrotnie operowana przez Pana Profesora, z powodu dwóch całkiem różnych dolegliwości. Dzięki pierwszej operacji żyję, a dzięki drugiej zapomniałam o bólu kręgosłupa. Złote ręce. W dodatku ogromna wiedza.

Witam Jestem 10 tygodni po operacji kregoslupa w odcinku szyjnym (dwa implanty).Operatorem był profesor Sloniewski i jego asystent.Po samej operacji jeszcze w szpitalu ,przez 3 dni probowalem dowiedziec sie jak przebiegl zabieg ,nikt z obecnych lekarzy na oddziale ani pielegniarek niebyl w stanie odpowiedziec mi na najwazniejsze dla mnie pytanie.3 dnia w dniu wyjscia ze szpitala udalo mi sie "zlapac" profesora na korytarzu i zapytac a w odpowiedz byla nastepujaca (prosze Pana jakby cos bylo nie tak to by pan tu nie lezal, usunieto co trzeba i wstawiono implanty).Bylem pelen ...

Witam

Jestem 10 tygodni po operacji kregoslupa w odcinku szyjnym (dwa implanty).Operatorem był profesor Sloniewski i jego asystent.Po samej operacji jeszcze w szpitalu ,przez 3 dni probowalem dowiedziec sie jak przebiegl zabieg ,nikt z obecnych lekarzy na oddziale ani pielegniarek niebyl w stanie odpowiedziec mi na najwazniejsze dla mnie pytanie.3 dnia w dniu wyjscia ze szpitala udalo mi sie "zlapac" profesora na korytarzu i zapytac a w odpowiedz byla nastepujaca (prosze Pana jakby cos bylo nie tak to by pan tu nie lezal, usunieto co trzeba i wstawiono implanty).Bylem pelen radosci ze w ogole udalo mi sie z nim porozmawiac.(rozumiem ze czlowiek ma duzo pracy ale..).Dążąc do sedna tej sprawy,opini-jestem 10tyg po operacji i kilka dni po rezonansie kontrolnym, (wiekszosc dolegliwosci pozostalo) po konsultacjach z radiologiem i dwoma opiniami znanych neurochirurgow potrzebuje re operacji bo ta wykonana przez profesora nie zostala wykonana dobrze.Nie bede rozpisywal szczegolow co konkretnie itp. Podsumowujac musze wrocic na stol .Mam 30 lat a zona musi targac za mnie siatki z zakupami,a syna nie moge nawet wziac na rece a szukuje sie kolejne co najmniej pol roku wegetacji
Podziekowania dla Profesora i Spolki z Akademi

Moja opinia jest nagrana na filmie w którym opowiadam o całym moim doświadczeniu związanym z zetknięciem się z tym "lekarzem". https://www.youtube.com/watch?v=e_OzjXRvZLY

Bylam operowana juz bardzo dawno,no 1994 jak Professor nie byl jeszcze Profesorem.W tamtym czasie oddzial neurochrurgii byl w katastrofalnym stanie,sredni personnel straszny,ale wtedy Docent Sloniewski dla mnie wspanialy czlowiek.Drugi raz tez ddalabym sie w jego rece.Pozdrawiam Panie Profesorze to juz 21 minelo.

Czytałem wszystkie negatywne opinie. Potwierdzam. Jestem po 2 zabiegach. Zgłaszałem chęć dalszego leczenia ale nie chce(Słoniewski). Ciekawe zapatrywanie przy 3-poziomowej dyskopatii i zastosowaniu implantu przy tylko jednym dysku. Boli, pocę się i nie mogę podjąć żadnej pracy (nawet stróża). Zachęcałem jak mogłem, po wizytach przed operacjami (po 350 zł każda) 2 razy wysłałem po 250 zł na e-konsultację. Słoniewski nieugięty - nie i koniec. Proszę serdecznie każdego, kto ma jakąś wiedzę o lekarzu do którego mógłbym się zwrócić. Piszcie na e-mail: a.kaminski128@wp.pl

Ordynarny i niedostępny łapówkarz. Dobry specjalista tylko za pieniądze. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Personel również fatalny.

Ordynarny i niedostępny

Profesor Słoniewski dwa razy operował u mnie tętniaki mózgu, byłam w bardzo złym stanie jak mnie przywieźli z Wejherowa z pękniętym tętniakiem i krwawieniem podpajęczynówkowym. Nie miałam pojęcia kto ratował moje życie, nie pamiętałam profesora ani innych lekarzy, którzy byli na obchodach. Byłam w krytycznym stanie i to profesor Słoniewski uratował mi życie. Po roku czasu od 2 operacji na otwartym mózgu wróciłam do pracy, mogę opiekować się moim 6-letnim synkiem, jestem wdzięczna profesorowi i całej ekipie lekarzy i pielęgniarek z UCK w Gdańsku. Dziękuję

Pierwszą operację miałam 17.07.1997 r. na neuralgii w Akademii Medycznej w Gdańsku. Wcześniej przez 1,5 roku zwijałam się w potwornych bólach głowy:skroni,oczodołu,nozdrza,zębów i ucha.Żadne leczenie nie pomogło.Nikt oprócz Pana prof.P.Słoniewskiego nie miał pojęcia jak ulżyć moim cierpieniom.Lekarze bezradnie rozkładali ręce, a ja po nocach gryzłam poduszki, wyłam, a najlepiej wyskoczyła przez okno. Kto tego nie przeżył nie wie o czym mówię.Bez wahania wyraziłam zgodę na operację.Po 5-godzinnej operacji oczekiwałam w strachu na powrót gnębiących mnie od prawie 2 lat bóli. Nigdy nie powróciły . Mijają lata,mam silne bóle kręgosłupa i ...

Mijają lata,mam silne bóle kręgosłupa i prawego uda. Diagnoza: "rwa udowa". Leki i zastrzyki nie pomagają. Wykonuję rezonans magnetyczny kręgosłupa.Wynik wykazuje guza na kręgosłupie.Przypominam sobie o profesorze Słoniewskim i szukam telefonu w internecie.Ucieszyłam się, że nadal Profesor Paweł Słoniewski pracuje w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Wcześniej czytam o tym, co mają do powiedzenia pacjenci. Co za bzdury ludzie tu wypisują, aż wstyd!! Jestem już po operacji kręgosłupa i operował mnie sam profesor, a asystował mu dr med.Tomasz Szmuda. Profesor Paweł Słoniewski jest dla mnie NAJWYŻSZYM AUTORYTETEM, wspaniałym człowiekiem i nie widziałam potrzeby, aby odwiedzał mnie na sali ponieważ ma od tego lekarzy. Byłam pod wspaniałą opieką lekarską i pielęgniarską. A jednak,na drugi dzień po operacji Profesor odwiedził mnie na sali,zapytał o moje samopoczucie, a ja byłam zaszczycona jego wizytą.
Mam pełne zaufanie do PANA PROFESORA SŁONIEWSKIEGO I JEGO ASYSTENTÓW. Dzięki takim ludziom ja jestem zdrowa i szczęśliwa. Doceniam ich talent i wysiłek jaki wkładają podczas operacji. ZAWSZE BĘDĘ POLECAŁA PANA PROFESORA P.SŁONIEWSKIEGO JAKO NAJLEPSZEGO NEUROCHIRURGA W KRAJU. DZIĘKUJĘ PANU PROFESOROWI I JEGO CAŁEMU ZESPOŁOWI ASYSTUJĄCEMU PODCZAS OBU OPERACJI GŁOWY( w 1997 r.) I KRĘGOSŁUPA (2012 r.).BARDZO DZIĘKUJĘ.Elżbieta Grabińska-Turek z Gdańska.